Stoły(110 produktów)

na stronę

Stoły

Stół to niezwykle ważny element znajdujący się w każdym domu. Pełni ogromną rolę w życiu codziennym rodziny. Pozwala na wygodne i komfortowe spożywanie posiłków, sprawdza się podczas przyjmowania gości. Mebel ten dominuje aranżację każdej kuchni bądź jadalni. Zwykle ustawiony w centralnym miejscu pomieszczenia określa jego przeznaczenie. Niesamowicie istotne jest odpowiednie dobranie stołu do pozostałych elementów wyposażenia pomieszczenia, w którym ma się on znaleźć, tak by tworzył spójną całość z resztą.

Podczas aranżacji wnętrza, w którym znajdzie się stół należy kierować się jego wymiarami. W swojej ofercie posiadamy stoły małe, a także rozkładane, które ze stołów 6 osobowych zwiększają się aż do 12 osobowych. Posiadamy stoły w wielu wybarwieniach - od jasnych, jak dąb sonoma, do ciemnej kolorystyki, jak np. wenge. Dzięki temu każdy dopasuje stół do mebli znajdujących się w jego kuchni lub jadalni. Nasza oferta to także stoły prostokątne, kwadratowe, jak i owalne i okrągłe. Finezyjny kształt nóżek w wybranych modelach nada pomieszczeniu szczególnego wyglądu. 

w naszej ofercie znajdują się również zestawy, które oferują stół z krzesłami. W zależności od potrzeb możesz wybrać zestaw, który składa się np. ze stołu i czterech, sześciu lub ośmiu krzeseł. Dostępne na naszym sklepie krzesła, możesz zakupić również na sztuki, dobierając taką ilość krzeseł , jaka będzie odpowiednia dla Twojego pomieszczenia.

Zobacz też:

Stoły i krzesła

Stół z krzesłami – czyli jak wybrać odpowiedni model

Jak wybrać odpowiedni model oraz jak ustawić w mieszkaniu stół z krzesłami, by idealnie spełniały swoje funkcje? Mamy dla Ciebie wskazówki!

Zobacz więcej

Meble do jadalni

Jak urządzić jadalnię? Proste pomysły na smaczny design.

Jadalnia jest wyjątkowym miejscem, w którym spotykamy się z grupą przyjaciół przy stole z pysznym jedzeniem, dobrym winem i w dobrym nastroju. Właśnie dlatego zasługuje na to, aby urządzić ją z taką samą dbałością, jak kuchnia czy sypialnia.

Zobacz więcej

Zestaw do jadalni

Jak wybrać idealny zestaw do jadalni?

Stół to coś więcej niż mebel. To symbol pojednania, porozumienia i rodzinnego ogniska. Wokół stołu życie zawsze toczy się szybko i intensywnie, dlatego musi być solidny a przede wszystkim bardzo wygodny.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: