×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Filtry

Cena

od 
do 

Szerokość

od 
cm
do 
cm

Wysokość

od 
cm
do 
cm

Głębokość

od 
cm
do 
cm

Stoły

Stoły

(74 produktów)
na stronę

Stoły

Stół to niezwykle ważny element znajdujący się w każdym domu. Pełni ogromną rolę w życiu codziennym rodziny. Pozwala na wygodne i komfortowe spożywanie posiłków, sprawdza się podczas przyjmowania gości. Mebel ten dominuje aranżację każdej kuchni bądź jadalni. Zwykle ustawiony w centralnym miejscu pomieszczenia określa jego przeznaczenie. Niesamowicie istotne jest odpowiednie dobranie stołu do pozostałych elementów wyposażenia pomieszczenia, w którym ma się on znaleźć, tak by tworzył spójną całość z resztą.

Podczas aranżacji wnętrza, w którym znajdzie się stół należy kierować się jego wymiarami. W swojej ofercie posiadamy stoły małe, a także rozkładane, które ze stołów 6 osobowych zwiększają się aż do 12 osobowych. Posiadamy stoły w wielu wybarwieniach - od jasnych, jak dąb sonoma, do ciemnej kolorystyki, jak np. wenge. Dzięki temu każdy dopasuje stół do mebli znajdujących się w jego kuchni lub jadalni. Nasza oferta to także stoły prostokątne, kwadratowe, jak i owalne i okrągłe. Finezyjny kształt nóżek w wybranych modelach nada pomieszczeniu szczególnego wyglądu. 

Zobacz też

  1. Jak wybrać zestaw stół i krzesła do jadalni?
  2. Krzesło Thonet nr 14, czyli ikona designu

Ostatnie komentarze klientów: