×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Stoły

(101 produktów)
na stronę

Stoły

Stół to niezwykle ważny element znajdujący się w każdym domu. Pełni ogromną rolę w życiu codziennym rodziny. Pozwala na wygodne i komfortowe spożywanie posiłków, sprawdza się podczas przyjmowania gości. Mebel ten dominuje aranżację każdej kuchni bądź jadalni. Zwykle ustawiony w centralnym miejscu pomieszczenia określa jego przeznaczenie. Niesamowicie istotne jest odpowiednie dobranie stołu do pozostałych elementów wyposażenia pomieszczenia, w którym ma się on znaleźć, tak by tworzył spójną całość z resztą.

Podczas aranżacji wnętrza, w którym znajdzie się stół należy kierować się jego wymiarami. W swojej ofercie posiadamy stoły małe, a także rozkładane, które ze stołów 6 osobowych zwiększają się aż do 12 osobowych. Posiadamy stoły w wielu wybarwieniach - od jasnych, jak dąb sonoma, do ciemnej kolorystyki, jak np. wenge. Dzięki temu każdy dopasuje stół do mebli znajdujących się w jego kuchni lub jadalni. Nasza oferta to także stoły prostokątne, kwadratowe, jak i owalne i okrągłe. Finezyjny kształt nóżek w wybranych modelach nada pomieszczeniu szczególnego wyglądu. 

Zobacz też

  1. Jak wybrać zestaw stół i krzesła do jadalni?
  2. Krzesło Thonet nr 14, czyli ikona designu

Ostatnie komentarze klientów: