Półkotapczany

(W tej kategorii znajduje się 2 produktów )

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Półkotapczan Concept Pro I - pionowy

2 989 zł Cena
Czas dostawy: do 5 dni roboczych
★★★★★
★★★★★
  • W magazynie

Półkotapczan Concept Pro II - poziomy

2 989 zł Cena
Czas dostawy: do 5 dni roboczych
★★★★★
★★★★★
  • W magazynie
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Półkotapczan to nowe spojrzenie na design, które zapewnia funkcjonalność, wygodę oraz przestrzeń. Poznaj go bliżej, a już nigdy więcej z niego nie zrezygnujesz! Półkotapczan to odpowiedź na aktualne potrzeby nastolatków, studentów, osób dorosłych, a w szczególności rodziców, którzy na co dzień zmagają się z niewielką powierzchnią mieszkania lub swojego pokoju.

Co to jest półkotapczan?

Idea tego mebla jest znana od lat, ale teraz całkowicie zmieniła się jego wizualna oprawa oraz zostało dodanych wiele udogodnień, a to wszystko za sprawą marki Lenart, która wprowadziła na rynek półkotapczany Concept PRO - czyli tzw. łóżko rozkładane, które ukrywa się w szafie.

Półkotapczany to nic innego jak łóżko chowane w szafie. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik zyskuje cenne miejsce w pomieszczeniu, które może wykorzystać za dnia. Natomiast wieczorem pomieszczenie przechodzi metamorfozę przeobrażając się w sypialnię.

Co warto wiedzieć o półkotapczanie?

Półkotapczany spełniają wszystkie warunki bezpieczeństwa. Ich konstrukcja zawiera wiele zabezpieczeń, które zapewniają bezproblemowe użytkowanie mebla. Pierwszym z nich jest możliwość przymocowania łóżka do ściany. Dodatkowo półkotapczan posiada mechanizm zabezpieczający przed przypadkowym otwarciem oraz pasy przytrzymujące pościel przy składaniu łóżka. Natomiast materac znajdzie oparcie na szczebelkowym stelażu, który opiera swoją konstrukcję na metalowej ramie. Do łóżka Concept PRO zaleca się zastosowanie materaca o wysokości 18 cm. Warto również podkreślić, że półkotapczan zdobył złoty medal na Meblowych Międzynarodowych Targach w Poznaniu 2016 za nowoczesność, innowacyjność i jakość.

Półkotapczan – w pionie, czy w poziomie?

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników powstały dwa rodzaje półkotapczanów. Pierwszy z nich przyjął formę pionową, a drugi pozycję poziomą. Dzięki temu łóżko rozkładane możesz z łatwością dopasować do możliwości Twojego pomieszczenia. Dodatkowo do łóżka Concept Pro możesz dobrać dostawki, które zwiększą jego funkcjonalność. Dzięki nim zyskasz więcej miejsca do przechowywania. Półkotapczan – dla jednej czy dla dwóch osób?

Półkotapczan Concept PRO oferuje 3 warianty wielkościowe 90x200, 120x200, 140x200. Dzięki temu łóżko doskonale sprawdzi się zarówno w pokoju dla jednej osoby, jak i dla dwóch. Zaprezentowane modele to doskonały sposób na urządzenie małej sypialni, czy salonu, który nocą zamienia się w sypialnię.