półkotapczan,łóżko w szafie,łóżko chowane w szafie

Półkotapczany(2 produktów)

Półkotapczany

Półkotapczan, czyli łóżko chowane w szafie. Stanowi alternatywę dla tradycyjnego łóżka, do sypialni bądź pokoju młodzieżowego. Występują w wersji pionowej i poziomej. Półkotapczany z powodzeniem mogą zastąpić standardowe łóżko. Idealnie sprawdzą się w kawalerce, w niewielkich pokojach, salonie, jak również w domkach letniskowych. Zaletą półkotapczanów jest to, że przy zakupie odpowiedniej grubości materaca będziemy w stanie złożyć tapczan razem z pościelą. Pomogą w tym pasy ściągające, będące elementem wyposażenia półkotapczanu. Zatem ranne złożenie półkotapczanu nie zajmie nam wiele czasu, cennego czasu, który będziemy mogli z powodzeniem przeznaczyć na ważniejsze, poranne czynności.

Łóżko chowane w szafie

Dawniej, półkotapczan zamieszkiwał w co drugim domu. Za dnia łóżko było schowane w szafie, więc nie zajmowało cennej przestrzeni. W pokoju panował ład i porządek. Pozostała część mebla, służyła jako regał, półka na książki, a w szafkach znajdowały się ubrania. Półkotapczan posiada funkcję spania pojedynczą lub podwójną. Wersja zależna jest od indywidualnych potrzeb.

Łóżko chowane w komodzie

Obecnie projektowane półkotapczany, złożone, wyglądają jak komody. Nie posiadają elementów meblościanki, czyli nadstawki nad łóżkiem. Ta wersja jest nowoczesną odpowiedzią na potrzeby klientów. Wygląd zewnętrzny, jest decydującym czynnikiem przy wyborze mebli. Uniwersalne kolory, różnorodne wzory, zapewniają dopasowanie półkotapczanów do wnętrz już urządzonych. Podsumowując półkotapczany to łóżka dla każdego. Bez względu na wiek i dostępność wolnej przestrzeni. Szybki i łatwy system składania/rozkładania, nie sprawi problemów w codziennym użytkowaniu. Łóżko chowane w komodzie to wielofunkcyjny półkotapczan.

Zobacz też:

dodatki do szarego pokoju

Sypialnia w salonie, propozycje jak urządzić.

Najczęściej „duży pokój” musi zapewnić wygodne miejsce do spania, przechowywania rzeczy oraz być zawsze w gotowości do przyjęcia gości. Jeśli zastanawiasz się jak połączyć te wszystkie funkcje to na naszym blogu znajdziesz kilka sprawdzonych rozwiązań. Nie zwlekaj i sprawdź już dziś!.

Zobacz więcej

meble tapicerowane

Narożniki – sprawdź jak wybrać najlepsze meble wypoczynkowe.

Jeśli chcesz uniknąć kupowania pierwszego lepszego mebla, koniecznie zobacz ten wpis! Radzimy jak w gąszczu wielu propozycji wyłuskać narożnik, który naprawdę warto kupić!

Zobacz więcej

Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.

Aranżacja idealnego salonu to ogromne wyzwanie, zwłaszcza że to pomieszczenie jest wizytówką całego mieszkania. Co decyduje o wygodzie i atrakcyjności tego pomieszczenia? Jak urządzić salon? Jakie konkretnie meble wybrać? Poniżej postaramy się to pokrótce wyjaśnić. Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu. Koniecznie zobacz ten wpis!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: