×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

półkotapczan,łóżko w szafie,łóżko chowane w szafie

Półkotapczany

(2 produktów)

Półkotapczany

Półkotapczan, czyli łóżko chowane w szafie. Stanowi alternatywę dla tradycyjnego łóżka, do sypialni bądź pokoju młodzieżowego. Występują w wersji pionowej i poziomej. Półkotapczany z powodzeniem mogą zastąpić standardowe łóżko. Idealnie sprawdzą się w kawalerce, w niewielkich pokojach, salonie, jak również w domkach letniskowych. Zaletą półkotapczanów jest to, że przy zakupie odpowiedniej grubości materaca będziemy w stanie złożyć tapczan razem z pościelą. Pomogą w tym pasy ściągające, będące elementem wyposażenia półkotapczanu. Zatem ranne złożenie półkotapczanu nie zajmie nam wiele czasu, cennego czasu, który będziemy mogli z powodzeniem przeznaczyć na ważniejsze, poranne czynności.

Łóżko chowane w szafie

Dawniej, półkotapczan zamieszkiwał w co drugim domu. Za dnia łóżko było schowane w szafie, więc nie zajmowało cennej przestrzeni. W pokoju panował ład i porządek. Pozostała część mebla, służyła jako regał, półka na książki, a w szafkach znajdowały się ubrania. Półkotapczan posiada funkcję spania pojedyńczą lub podwójną. Wersja zależna jest od indywidualnych potrzeb.

Łóżko chowane w komodzie

Obecnie projektowane półkotapczany, złożone, wyglądają jak komody. Nie posiadają elementów meblościanki, czyli nadstawki nad łóżkiem. Ta wersja jest nowoczesną odpowiedzią na potrzeby klientów. Wygląd zewnętrzny, jest decydującym czynnikiem przy wyborze mebli. Uniwersalne kolory, różnorodne wzory, zapewniają dopasowanie półkotapczanów do wnętrz już urządzonych. Podsumowanie Półkotapczany to łóżka dla każdego. Bez względu na wiek i dostępność wolnej przestrzeni. Szybki i łatwy system składania/rozkładania, nie sprawi problemów w codziennym użytkowaniu. Łóżko chowane w komodzie to wielofunkcyjny półkotapczan.

Ostatnie komentarze klientów: