Narożnik z funkcją spania Ritobeno to niezbędny element w Twoim salonie. Prosty, a zarazem pięknie wykonany. Blasku dodają mu przeszycia i prosta forma. Sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym jak i w tych bardziej tradycyjnych.
Narożnik ten, to doskonałe miejsce na codzienny relaks. Nadaje się także jako miejsce do spania, a zastosowany automat do rozkładania, ułatwi przygotowanie miejsca do wypoczynku. Wykonany został z drewna sosnowego oraz płyty wiórowej i pilśniowej. Wygodne siedzisko i oparcie z pianki, zapewni komfort w jego użytkowaniu. Narożnik rozkładany Ritobeno osadzony został na chromowanych, metalowych nóżkach. Posiada także pojemnik na pościel. Jest to model wolnostojący, co z pewnością ułatwi wkomponowanie go do każdego wnętrza.
Wymiary:
- szerokość: 260 cm,
- głębokość: 183 cm,
- wysokość: 86 cm,
- powierzchnia spania: 217 x 128 cm,
- pojemnik na pościel: 175 x 68 x 21 cm
Strona narożnika: lewa lub prawa
Wykonanie:
- stelaż: płyta pilśniowa 16 mm +płyta wiórowa 16 mm + drewno sosnowe o grubości 6 cm,
- siedzisko: pianka T30/38 + sprężyna falista typu B,
- oparcie: pianka T25/42 + pas elastyczny,
- narożnik rozkładany,
- automat ułatwiający rozkładanie,
- posiada funkcję spania,
- pojemnik na pościel,
- nóżki metalowe chromowane,
- tapicerowane oparcie przymocowane na stałe,
- narożnik jest wolnostojący (tył obity tkaniną)
Gwarancja: 24 miesiące
Informacje:
Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość | 260 |
|---|---|
| Głębokość | 183 |
| Wysokość | 86 |
| Długość powierzchni spania | 217 |
| Szerokość powierzchni spania | 128 |
| Wymiary pojemnika na pościel | 175 x 68 x 21 cm |
| Funkcje | z funkcją spania, pojemnik na pościel |
| Typ narożnika | narożnik typu "L" |
| Strona narożnika | z wyborem strony |
| Nóżki | niskie |
| Styl | nowoczesny |
| Ilość miejsc | 4 |
| Sposób rozkładania | Delfin |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny faliste, pianka |
| Wypełnienie oparcia | pianka |
| Kolor | szary |
| Odcień | stalowy |
Tkanina Manila
Manila jest tkaniną o miękkiej i aksamitnej w dotyku strukturze. Należy do grupy tkanin typu plusz, świetnie prezentując się na meblach tapicerowanych. Jest wytrzymała, odporna na tarcie i ścieranie. Nie ulega płowieniu oraz zmechaceniu podczas użytkowania. Posiada właściwości trudnozapalne. Tkaninę można prać ręcznie w niskich temperaturach. Nie chlorować, nie prasować, nie suszyć w suszarce bębnowej.
*Zdjęcie poglądowe - może prezentować inny kolor tkaniny niż ten, w którym występuje oferowany produkt.
| Rodzaj: | Plusz |
| Skład: | 100% PES |
| Odporność koloru na światło: | 4-5 |
| Pilingi: | 5 |
| Ścieralność Test Martindale: | 58 000 |
| Trudnozapalność: | Tak |
| Gramatura: | 220 g/m² ± 5% |
| Odporność na tarcie: | na sucho 5, na mokro 5 |
| Sposób czyszczenia: | pranie ręczne, nie wybielać, nie prasować, nie czyścić chemicznie, nie suszyć mechanicznie |
| Numer paczki | Długość w cm | Szerokość w cm | Wysokość w cm | Waga w kg |
|---|


MIRJAN 24 SP. Z O.O.
Łęka Mroczeńska 102
Baranów, PL, 63-604
- E-mail:[email protected]
- Tel:513 001 946
5.0