Szafki kuchenne(29 produktów)

Szafki kuchenne

Przy zakupie zestawu mebli kuchennych najwygodniejszym rozwiązaniem jest bogata oferta szafek kuchennych i dodatków. W ten sposób otwiera się szansa do stworzenia zestawu na miarę swoich możliwości. Podczas aranżacji kuchni trzymaj się zasady trójkąta, która polega na ustawieniu na jego wierzchołkach 3 strategicznych sprzętów tj. zlewozmywak, piekarnik i lodówka. Boki trójkąta to droga, po której będziesz poruszać się podczas przygotowania posiłków.

Szafki kuchenne do rozbudowy

Bez względu na to czy tylko rozbudowujesz zestaw czy szafki kuchenne dobierasz indywidualnie masz szansę zabudować nawet skomplikowaną przestrzeń. Dobór szafek kuchennych i dodatków został tak skomponowany, by proces aranżacji kuchni był jak najłatwiejszy. Do wyboru masz podstawowe szafki kuchenne do przechowywania:

  • szafki dolne i wiszące 15, 30, 40, 50, 60, 80, 90 cm,
  • dla bardziej wymagającej przestrzeni mamy szafki narożne górne i dolne, dzięki którym stworzysz kuchnię w kształcie litery L.

Szafki kuchenne pod zabudowę

Aby mieć kuchnię wraz ze sprzętami AGD pod zabudowę nie musisz zatrudniać projektantów i zamawiać mebli na wymiar. Nasze szafki kuchenne zostały dostosowane do standardowych wymiarów sprzętu AGD pod zabudowę.

  • do dyspozycji masz zarówno szafkę, jak i słupek piekarnikowy. W ten sposób zamontujesz piekarnik wraz z płytą lub indywidualnie. Pamiętaj, aby wybrać płytę i piekarnik niezintegrowaną, aby działały niezależnie od siebie.
  • fronty do zmywarki dostępne są w dwóch rozmiarach 45 cm i 60 cm, które odpowiadają typowym zmywarkom ogólnodostępnym w sklepach ze sprzętem AGD,
  • szafka boczna przeznaczona na lodówkę to rozwiązanie dla lodówki tylko pod zabudowę z uwagi na zachowanie wentylacji. Ważne, aby wziąć pod uwagę wymiary lodówki, aby pasowała do danego słupka,
  • jeśli chcesz wyeksponować zastawę porcelanową w wiszących szafkach, wybierz model z witrynką.

Dodatki do szafek kuchennych

Wśród dodatków do szafek kuchennych znajdziesz profile do łączenia blatów zarówno tych narożnych, jak i liniowych. Listwy przyścienne oraz dodatki do niej pozwolą zabezpieczyć ścianę oraz zapewnią estetyczne wykończenie.

Do wyboru masz różne rozmiary blatów, które dobierzesz do indywidualnego ustawienia szafek kuchennych. Pozwalają one stworzyć także zestaw mebli narożnych.

Zobacz też:

mała kuchnia

Mała kuchnia w bloku – Jak urządzić?

Czy urządzanie kuchni w bloku musi być traktowane jak dopust boży? Niekoniecznie. Jednak bez względu na to czy mieszkasz w bloku, szeregowcu czy czynszówce, możesz stać przed dylematem, jak urządzić małą kuchnie? Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie zobacz ten wpis!

Zobacz więcej

stół z krzesłami

Stół z krzesłami – czyli jak wybrać odpowiedni model.

Jak wybrać odpowiedni model oraz jak ustawić w mieszkaniu stół z krzesłami, by idealnie spełniały swoje funkcje? To zadanie, które nie należy do najłatwiejszych — zwłaszcza jeśli lubimy otwartą przestrzeń w mieszkaniu. Wejdź na nasz blog - podpowiadamy jak wybrać najodpowiedniejszy zestaw.

Zobacz więcej

Kuchnia w stylu skandynawskim.

Kuchnia to nie tylko piękne meble, to serce domu. To właśnie tu spędzamy większość swojego czasu, przygotowując posiłki. Więc warto do aranżacji kuchni, wykorzystać rozwiązania, które zapewnią wysoki komfort użytkowania w codziennych pracach kuchennych.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: