×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Szafki kuchenne

(29 produktów)

Szafki kuchenne

Przy zakupie zestawu mebli kuchennych najwygodniejszym rozwiązaniem jest bogata oferta szafek kuchennych i dodatków. W ten sposób otwiera się szansa do stworzenia zestawu na miarę swoich możliwości. Podczas aranżacji kuchni trzymaj się zasady trójkąta, która polega na ustawieniu na jego wierzchołkach 3 strategicznych sprzętów tj. zlewozmywak, piekarnik i lodówka. Boki trójkąta to droga, po której będziesz poruszać się podczas przygotowania posiłków.

Szafki kuchenne do rozbudowy

Bez względu na to czy tylko rozbudowujesz zestaw czy szafki kuchenne dobierasz indywidualnie masz szansę zabudować nawet skomplikowaną przestrzeń. Dobór szafek kuchennych i dodatków został tak skomponowany, by proces aranżacji kuchni był jak najłatwiejszy. Do wyboru masz podstawowe szafki kuchenne do przechowywania:

  • szafki dolne i wiszące 30, 40, 50, 60, 80 cm,
  • dla bardziej wymagającej przestrzeni mamy szafki narożne górne i dolne, dzięki którym stworzysz kuchnię w kształcie litery L.

Szafki kuchenne pod zabudowę

Aby mieć kuchnię wraz ze sprzętami AGD pod zabudowę nie musisz zatrudniać projektantów i zamawiać mebli na wymiar. Nasze szafki kuchenne zostały dostosowane do standardowych wymiarów sprzętu AGD pod zabudowę.

  • do dyspozycji masz zarówno szafkę, jak i słupek piekarnikowy. W ten sposób zamontujesz piekarnik wraz z płytą lub nindywidualnie. Pamiętaj, aby wybrać płytę i piekarnik niezintegrowaną, aby działały niezależnie od siebie.
  • fronty do zmywarki dostępne są w dwóch rozmiarach 45 cm i 60 cm, które odpowiadają typowym zmywarkom ogólnodostępnym w sklepach ze sprzętem AGD,
  • szafka boczna przeznaczona na lodówkę to rozwiązanie dla lodówki tylko pod zabudowę z uwagi na zachowanie wentylacji. Ważne, aby wziąć pod uwagę wymiary lodówki, aby pasowała do danego słupka,
  • jeśli chcesz wyeksponować zastawę porcelanową w wiszących szafkach, wybierz model z witrynką,

Dodatki do szafek kuchennych

Wśród dodatków do szafek kuchennych znajdziesz profile do łączenia blatów zarówno tych narożnych, jak i liniowych. Listwy przyścienne oraz dodatki do niej pozwolą zabezpieczyć ścianę oraz zapewnią estetyczne wykończenie.

Do wyboru masz różne rozmiary blatów, które dobierzesz do indywidualnego ustawienia szafek kuchennych. Pozwalają one stworzyć także zestaw mebli narożnych.

Zobacz też:

  1. Kuchnia w stylu skandynawskim-inspiracje
  2. Jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim

Ostatnie komentarze klientów: