Zestawy kuchenne(19 produktów)

Meble do kuchni Marina I

1 215 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Meble kuchenne Bart 240

1 106 zł 1 745 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Meble kuchenne Marina II

2 125 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Meble kuchenne Ben 240

1 455 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Nowoczesne meble do kuchni Indiana I

1 279 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Meble kuchenne Ben 260

1 769 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Meble kuchenne North 240

1 555 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Meble kuchenne Indiana II

2 175 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Meble kuchenne North 260

1 865 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Meble do kuchni Harvey 260 Hiteak

1 669 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Nowoczesna kuchnia Charles III

2 119 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Meble kuchenne Land 260

1 279 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Meble kuchenne More 260

1 915 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Nowoczesne meble do kuchni Charles I

1 215 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Meble do kuchni Maura 260

1 279 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Meble kuchenne Harvey 260 Akacja

1 409 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Zestaw mebli kuchennych Charles II

1 065 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Zestawy kuchenne

Decydując się na zakup nowych mebli do kuchni, najwygodniejszym rozwiązaniem będzie dobór odpowiednich zestawów kuchennych, które będą dopasowane do wielkości pomieszczenia oraz gustu domowników. W taki sposób stworzymy kuchnię swoich marzeń!
Możemy zdecydować się na przeróżny układ szafek: od układu liniowego, poprzez meble kuchenne narożne, aż po układ w kształcie litery U, będący doskonałym rozwiązaniem w przestronnych kuchniach, dając użytkownikom mnóstwo blatu roboczego.

Podczas aranżacji kuchni trzymaj się zasady trójkąta, która polega na ustawieniu na jego wierzchołkach 3 strategicznych sprzętów kuchennych, niezbędnych w codziennym użytkowaniu: tj. zlewozmywak, kuchenka i lodówka. Boki trójkąta to najprostsza droga, po której będziesz poruszać się podczas przygotowania posiłków, co znacznie ułatwi organizację i przyśpieszy pracę.

Zestawy kuchenne – skrojone na miarę Twoich potrzeb

Dzięki naszym zestawom kuchennym masz szansę zabudować nawet bardzo skomplikowaną przestrzeń. Wyselekcjonowane szafki kuchenne, a także dodatki, zostały tak dobrane, by proces aranżacji kuchni był prosty, a sama przestrzeń stała się nadzwyczaj funkcjonalna.

Szafki kuchenne pod zabudowę.

Aby mieć meble do kuchni wraz ze sprzętami AGD pod zabudowę, nie musisz zatrudniać projektantów i zamawiać mebli na wymiar. Nasze zestawy kuchenne posiadają także szafki, które zostały dostosowane do standardowych wymiarów sprzętu AGD pod zabudowę.
W wybranych zestawach znajdziesz nie tylko podstawowe szafki umożliwiające przechowywanie zastawy stołowej, przypraw czy zapasów żywieniowych, ale także specjalne szafki:

  • pod piekarnik. W ten sposób zamontujesz piekarnik wraz z płytą lub indywidualnie. Dostępne są zestawy posiadające słupek oraz klasyczną szafkę pod piekarnik. Pamiętaj, aby wybrać płytę i piekarnik niezintegrowaną, aby działały niezależnie od siebie.
  • do zmywarki. Dopasowane są one do sprzętów pod zabudowę, które dostępne są w dwóch rozmiarach 45 cm i 60 cm, odpowiadając typowym zmywarkom ogólnodostępnym w sklepach ze sprzętem AGD.

Pragniesz stworzyć kuchnię, w której znajdziesz mnóstwo smaków i aromatów? Zatem najlepszym przepisem dla Ciebie będzie dobór odpowiedniego zestawu kuchennego z naszej oferty!
To właśnie dzięki nim urządzenie designerskiej kuchni jest banalnie proste i w zasięgu każdego.

Zobacz też:

mała kuchnia

Mała kuchnia w bloku – Jak urządzić?

Czy urządzanie kuchni w bloku musi być traktowane jak dopust boży? Niekoniecznie. Jednak bez względu na to czy mieszkasz w bloku, szeregowcu czy czynszówce, możesz stać przed dylematem, jak urządzić małą kuchnie? Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie zobacz ten wpis!

Zobacz więcej

stół z krzesłami

Stół z krzesłami – czyli jak wybrać odpowiedni model.

Jak wybrać odpowiedni model oraz jak ustawić w mieszkaniu stół z krzesłami, by idealnie spełniały swoje funkcje? To zadanie, które nie należy do najłatwiejszych — zwłaszcza jeśli lubimy otwartą przestrzeń w mieszkaniu. Wejdź na nasz blog - podpowiadamy jak wybrać najodpowiedniejszy zestaw.

Zobacz więcej

Nowoczesne meble kuchenne. Zobacz, co jest teraz w modzie.

Kuchnia jako serce domu, powinna prezentować się schludnie i nowocześnie. Jeśli zastanawiasz się jak urządzić to wyjątkowe wnętrze, odwiedź nasz blog. Czeka na ciebie seria praktycznych porad i obszerna galeria zdjęć. Pozwól się zauroczyć najnowszym propozycjom designerów.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: