Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z taboretami Mexic

1 060 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z krzesłami Platon

2 105 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z taboretami Soter

1 685 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z taboretami Soter II

1 590 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z krzesłami Mexic III

1 745 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z taboretami Porfiry

1 840 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z krzesłami Santiago 1

1 860 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z taboretami Samot

995 zł
Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Narożniki kuchenne

Kuchnia to miejsce, w którym najlepiej i najczęściej spędza się czas z rodziną i przyjaciółmi. Jednocześnie jest to miejsce zawsze pełne ruchu i smakowitych zapachów.

Dzisiejsza aranżacja przestrzeni kuchennej powinna być nie tylko ładna, ale przede wszystkim praktyczna i funkcjonalna. W tym pomieszczeniu nie ma miejsca na przypadkowe meble, a każdy centymetr użytkowy jest na wagę złota.
Dlatego też narożnik kuchenny to najlepszy sposób, by dać wygodne siedzenie nawet dla kilku osób.

Narożnik kuchenny to mebel, który często kojarzy nam się z rozwiązaniami, które już dawno odeszły do lamusa. Dzisiejsze narożniki kuchenne mają również swoje współczesne oblicza. Pięknie się prezentują, są wytrzymałe, praktyczne i funkcjonalne. Nie zajmują wiele miejsca – często zajmują miejsce w niezagospodarowanym kącie.

Mebel ten może diametralnie odmienić wnętrze oraz zastąpić krzesła kuchenne lub być ich dopełnieniem – wszystko zależy od ilości dostępnego miejsca i potrzeb domowników!

Narożnik może także pełnić funkcję dodatkowego schowka.
Jak to możliwe?
Często pod jego siedziskiem znajduje się praktyczny schowek, w którym doskonale przechowasz drobne przedmioty i rzeczy codziennego użytku.

Drewniany narożnik kuchenny to użyteczny mebel, który posiada wiele zalet. Chcesz wiedzieć jakie?
Oto niektóre z nich:

  • Wygodne siedzisko – często pod nim ukryty jest praktyczny schowek. Może więc służyć do przechowywania różnego rodzaju, drobnych przedmiotów. A takie miejsca w kuchni są po prostu niezbędne!
  • Do każdej kuchni – narożnik kuchenny można wstawić zarówno do dużej, jak i do małej kuchni, zajmuje on niewiele miejsca i tworzy niesamowity efekt.
  • Dużo miejsc siedzących – o tak! Doskonale sprawdzi się podczas wizyty gości, rodzinnych obiadów czy wieczornych rozmów. Dzięki niemu zapomnisz o braku miejsc siedzących, każdy znajdzie swoją przestrzeń.

Narożnik kuchenny drewniany to mebel z nieprzemijającą tradycją, który zachwyci gusta nawet najbardziej wymagających miłośników designu!

Zobacz też:

aneks kuchenny

Salon z aneksem kuchennym, czy to dobre rozwiązanie?

Salon z aneksem kuchennym to coraz częściej stosowane rozwiązanie we współczesnym budownictwie. Jeśli i Ty zastanawiasz się, czy warto zainwestować w takie rozwiązanie, koniecznie zobacz nasze zestawienie zalet i wad tego rozwiązania!

Zobacz więcej

mała kuchnia

Mała kuchnia w bloku

Jeśli borykasz się z aranżacją małej kuchni, koniecznie musisz zobaczyć ten wpis. To tu zdradzamy tajniki i podsuwamy praktyczne pomysły aranżacyjne.

Zobacz więcej

kuchnia w stylu skandynawskim

Kuchnia w stylu skandynawskim

Kuchnia urządzona w stylu skandynawskim będzie nie tylko przytulna i ciepła, ale także przestronna i praktyczna. Zobacz nasz wpis!

Zobacz więcej