Kuchnia Multiline

(W tej kategorii znajduje się 31 produktów)

Pokazano 1-31 z 31 pozycji
Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Stwórz kuchnię idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb, dzięki meblom Multiline! Kuchnia Multiline to kilkadziesiąt samodzielnych elementów z których możesz samodzielnie zaprojektować funkcjonalny zestaw mebli do kuchni.

Meble do kuchni Multiline oczywiście przewidują sprzęt AGD po zabudowę oferując szafkę pod piekarnik czy fronty zewnętrze do zmywarki. Nie musisz się również martwić o niewykorzystaną przestrzeń narożną! W kolekcji są dostępne szafki narożne zarówno górne jaki i dolne.

Kuchnia Multiline dostępna jest w modnych i nowoczesnych gamach kolorystycznych, wykończonych na wysoki połysk. Detalem dekoracyjnym mebli są metalowe, prostokątne uchwyty. Nowoczesność mebli przejawia się również w systemie cichego domykania oraz dodatkach w postaci pojemnika na sztuce czy możliwości wyboru zakończenia blatu przy zakupie indywidualnych elementów.

Decydują się na meble kuchenne Multiline możesz skomponować samodzielnie zestaw od podstawa lub wybrać jeden z gotowych i starannie przemyślanych kompletów.