Biurka do biura

Biurka biurowe świetnie sprawdzą się w firmowym biurze oraz domowej przestrzeni do pracy. Wielofunkcyjny mebel, który cechuje się niezwykłą praktycznością i eleganckim aspektem wizualnym. Zobacz nowoczesne biurka do biura w Mirjan24! Połączenie funkcjonalności z estetyką polepszy Twój komfort pracy!

(W tej kategorii znajduje się 39 produktów)

Pokazano 1-39 z 39 pozycji
★★★★★
★★★★★

Biurko Runoya

Cena 212 zł
Cena regularna 268 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -21%
  • W magazynie
★★★★★
★★★★★

Biurko Noris N19

Cena 627 zł
Cena regularna 660 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -5%
★★★★★
★★★★★

Biurko Verdek VD01

Cena 603 zł
Cena regularna 635 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -5%
Pokazano 1-39 z 39 pozycji

Bazą wyposażenia przestrzeni do pracy są biurka do biura. Zarówno przestronny open space, jak i uwite w domowych pieleszach home office zapewni komfortowe warunki do wykonywania codziennych obowiązków, jeśli tylko zaopatrzymy się w odpowiedni model. Dopasowany do naszych potrzeb wariant wesprze naszą wygodę i łatwość w zakańczaniu zadań. Elementem charakteryzującym funkcjonalne biuro biurowe, przede wszystkim jest duży blat. Zapewniając miejsce na komputer, pozostawia też wolną strefę na dokumenty, notatnik i coś do pisania. Optymalne wymiary sprawiają, że w każdym momencie możemy też swobodnie przesunąć laptop i rozłożyć szkice, rysunki lub plany.

Przegląd biurek do biura i home office

Biurka do biura domowego nieco różnią się od tych przeznaczonych do instytucji, kancelarii czy gabinetów. Rosnąca popularność pracy zdalnej sprawiła, że stale poszerza się gama dostępnych modeli. Od przepastnych wariantów, przez standardowe, aż po mikro produkty do ustawienia we wnęce. Nowoczesna kafeteria obejmuje biurka dostosowane do każdych potrzeb. Poniżej szerzej omówimy kilka z najchętniej wybieranych przez naszych klientów opcji.

Biurko do biura z szufladami

W dobrze urządzonej przestrzeni do pracy na pierwszym miejscu liczy się organizacja. Wydzieloną przestrzeń do pracy wspiera szereg schowków, pozwalających przechować różnego rodzaju przybory. W segmencie, zaprojektowanych z myślą właśnie o przechowywaniu mebli prym wiodą biurka do biura z szufladami i szafkami. Każdą z oferowanych przez nie skrytek zagospodarujemy, układając wewnątrz akcesoria, skoroszyty i segregatory. Dodatkowym atutem jest tu wysuwana półka na klawiaturę – ułatwia pracę i zwalnia miejsce na blacie.

Małe biurko biurowe

Z uwagi na ograniczoną przestrzeń domowego biura listę popularnych propozycji otwierają małe biurka do biura. Zazwyczaj ograniczają się do osadzonego na nóżkach blatu. Częściej niż pojemne szafki spotkamy tu mobilny kontenerek. Wyposażony w szuflady dodatek do biurka, to podręczny schowek na niezbędne nam do pracy przedmioty. Ułożone w nim akcesoria zawsze będziemy mieć na wyciągnięcie dłoni. Atutem zwiększającym funkcjonalność tego mebla jest przymocowany do podstawy system jezdny. Dzięki niemu w każdej chwili możemy przesunąć szafkę i na chwilę zmienić jej miejsce.

Duże biurka do pracy

Efektywnej organizacji przestrzeni roboczej sprzyjają duże biurka do biura. Te pokaźnych rozmiarów meble oferują maksymalnie przestronny blat. Wyposażone są w liczne udogodnienia modele, szerokie zastosowanie znalazły już w eleganckich gabinetach. Ustawione w centrum pomieszczenia biurko tworzy profesjonalną atmosferę. Sprzyjając skupieniu, wspiera koncentrację i szybkie wywiązywanie się z opracowywanych zadań. Tak urządzone biuro to oaza spokoju, harmonii, a także najlepsze warunki, nawet do rutynowej pracy.

Narożne biurko do pracy w domu

Dysponując wydzieloną do pracy wnęką lub narożnikiem salonu, często sięgamy po biurko biurowe narożne. Centrum łączące aż dwa blaty, dysponuje największą ilością szuflad i szafek. Zmieszczą się w nich wszystkie niezbędne nam do wykonywania codziennych zadań przedmioty. Atutem narożnych biurek jest też możliwość podzielenia dostępnej przestrzeni. Z powodzeniem popracują przy nim dwie osoby, przy czym każda będzie dysponowała własną częścią blatu i kilkoma schowkami. Wariant narożny to także świetna baza do realizacji popołudniowych pasji. Zapewniając maksymalną przestrzeń roboczą, umożliwiają rozłożenie nawet pędzli, farb i dużych arkuszy papieru.

Urządzamy stylowe home office. Poznaj nowoczesne biurka biurowe

Biurka do biura w nowoczesnym stylu charakteryzuje prostota i minimalizm. Zazwyczaj przybierają geometryczne kształty, bez zbędnych zdobień i urozmaiceń. Czyste linie i jednolite kolory, są tym, co nadaje biurkom świeży wygląd. Biel, szarość, a także głęboka czerń – to kilka z najpopularniejszych wybarwień najnowszych biurek do przestrzeni roboczych. Uniwersalność tych odcieni pasuje do wielu styli wnętrzarskich. Loftowy, industrialny czy skandynawski – z każdym stanowią dobraną parę.

Zasobna oferta najnowocześniejszych modeli wyróżnia się także podwyższoną funkcjonalnością. Przede wszystkim są zaprojektowane z myślą o wsparciu prawidłowej postawy ciała w trakcie pracy. Ergonomiczne ułożenie osiągniemy m.in. dzięki regulacji ustawienia blatu i odpowiednim miejscu na klawiaturę i mysz. Dodatkowo, biurka biurowe często posiadają wbudowane przegródki, szuflady lub półki, które umożliwiają przechowywanie dokumentów i innych niezbędnych nam przedmiotów.

Nie bark tu designerskich dodatków. Na amatorów oryginalne prezentujących się mebli czekają biurka do biura z oświetleniem. Blask świateł uprzyjemnia pracę, co więcej dodaje charakterystyczny rys całemu pomieszczeniu. Innym, równie praktycznym wariantem są modele rozkładane. Uwielbiają je ci, którzy swoje home office mają w kącie salonu lub w korytarzu.

W tak urządzonej strefie pracy przyjemnie jest przebywać, a jeszcze milej realizować swoje pasje, hobby i rozwijać talenty po pracy.