Biurka do biura

Biurka biurowe świetnie sprawdzą się w firmowym biurze oraz domowej przestrzeni do pracy. Wielofunkcyjny mebel, który cechuje się niezwykłą praktycznością i eleganckim aspektem wizualnym. Zobacz nowoczesne biurka do biura w Mirjan24! Połączenie funkcjonalności z estetyką polepszy Twój komfort pracy!

(W tej kategorii znajduje się 55 produktów )

Pokazano 1-55 z 55 pozycji

Biurko Archie 62

195 zł Cena regularna 360 zł Cena
★★★★★
★★★★★
  • -46%
  • W magazynie

Biurko Bralani BR08

433 zł Cena regularna 570 zł Cena
★★★★★
★★★★★
  • -24%
  • W magazynie

Biurko białe Aitana

170 zł Cena regularna 189 zł Cena
★★★★★
★★★★★
  • -10%
  • W magazynie

Biurko Runoya

380 zł Cena
★★★★★
★★★★★
  • W magazynie

Biurko Petito PE09

432 zł Cena regularna 480 zł Cena
★★★★★
★★★★★
  • -10%
Pokazano 1-55 z 55 pozycji

Biuro – zacisze, które umożliwia nam prace bądź naukę w domu, zapewnia użytkownikom spokój i odpowiednie miejsce do przechowywania dokumentów, książek oraz niezbędnych akcesoriów. Dlatego też, warto zaaranżować to pomieszczenie tak, by sprzyjało przyswajaniu wiedzy oraz umożliwiało maksymalne skupienie. Do tego niezbędne będzie odpowiednio dobrane biurko, a także inne meble, takie jak witryny, komody bądź fotele, które dopełnią całą przestrzeń.

Biurko w biurze pełni szereg praktycznych funkcji, które przydają się  na co dzień. Przestronny blat roboczy umożliwia umieszczenie na nim niezbędnych dokumentów, sprzętu elektronicznego: komputera, drukarki bądź skanera. Odpowiednie biurko powinno być wyposażone w pojemne szuflady bądź szafki, w których przechowasz podręczne akcesoria biurowe. Niezbędnym elementem są także półki, które zapewnią miejsce na dokumenty, segregatory czy też książki, zapewniając nienaganny porządek w biurze.

Komfort użytkowników biura zawsze jest na piedestale, dlatego w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na odpowiednio dobrane fotele do biurka. Podczas pracy siedzącej, nasza pozycja jest wymuszona i nienaturalna, co wiąże się z następującymi konsekwencjami: bóle głowy, pleców czy inne dolegliwości, będące następstwem źle dobranych mebli biurowych. Jeżeli już musimy wykonywać pracę za biurkiem, to warto to robić z rozsądkiem. Najlepszym fotelem, który zapewni odpowiednią pozycję podczas pracy, jest fotel gamingowy, który idealnie dopasowuje się do kształtów ciała, a także do aktualnie zajmowanej pozycji. Tak urządzony gabinet w domu jest idealny dla osób, które pracują w domowym zaciszu i cenią sobie komfort, wygodę i spokój.