×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Dodatki

Dodatki

(28 produktów)

Dodatki

Pokój młodzieżowy dzięki dodatkom zwiększy swoją funkcjonalności. Dodatkowe funkcje i powierzchnia pozwolą na lepsze wykorzystanie mebli. 

  • Dodatki takie, jak szuflady to doskonały sposób by zyskać dodatkowy schowek na pościel oraz rzeczy sezonowe. W pokoju dziecięcym może służyć, jako pojemnik na zabawki lub artykuły szkolne.
  • Przewijak zamontowany na komodzie to pełna wygoda dla mamy i bezpieczeństwo dla dziecka.
  • Barierka do łóżka to doskonałe rozwiązanie do wyższego łóżka. Zabezpiecza w ten sposób Twoje dziecko przed upadkiem z niego.

Wszystkie dodatki są solidne i trwałe, by spełniały swoje funkcje na lata i zgodnie z wymaganiami. Zabezpieczone krawędzie oraz materiały wolne od toksycznych substancji sprawiają, że możesz być spokojna o zdrowie swojego dziecka.

Zobacz też:

  1. Jak urządzić pokój młodzieżowy?
  2. Jaki jest uniwersalny kolor do pokoju młodzieżowego?
  3. Jaki materac dla dziecka? 5 złotych porad w 2017 roku
  4. Jakie łóżko młodzieżowe wybrać?

Ostatnie komentarze klientów: