×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

pojemniki na pościel,szuflady na pościel,barierki do łóżka

Dodatki

(31 produktów)

Dodatki

Pokój młodzieżowy dzięki dodatkom zwiększy swoją funkcjonalności. Dodatkowe funkcje i powierzchnia pozwolą na lepsze wykorzystanie mebli. 

  • Dodatki takie, jak szuflady to doskonały sposób by zyskać dodatkowy schowek na pościel oraz rzeczy sezonowe. W pokoju dziecięcym może służyć, jako pojemnik na zabawki lub artykuły szkolne.
  • Przewijak zamontowany na komodzie to pełna wygoda dla mamy i bezpieczeństwo dla dziecka.
  • Barierka do łóżka to doskonałe rozwiązanie do wyższego łóżka. Zabezpiecza w ten sposób Twoje dziecko przed upadkiem z niego.

Wszystkie dodatki są solidne i trwałe, by spełniały swoje funkcje na lata i zgodnie z wymaganiami. Zabezpieczone krawędzie oraz materiały wolne od toksycznych substancji sprawiają, że możesz być spokojna o zdrowie swojego dziecka.

Zobacz też:

  1. Jak urządzić pokój młodzieżowy?
  2. Jaki jest uniwersalny kolor do pokoju młodzieżowego?
  3. Jaki materac dla dziecka? 5 złotych porad w 2017 roku
  4. Jakie łóżko młodzieżowe wybrać?

Ostatnie komentarze klientów: