fotele gamingowe,fotel gamingowy,fotel biurowy

Fotele gamingowe(8 produktów)

Fotel gamingowy Archie 14

347 zł 385 zł

Dostawa: do 5 dni roboczych

Fotel gamingowy Archie 02

257 zł 285 zł

Dostawa: do 5 dni roboczych

Fotel gamingowy Archie 03

347 zł 385 zł

Dostawa: do 5 dni roboczych

Fotel gamingowy Chrono

612 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotel kubełkowy Lotus

560 zł 659 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotel gamingowy Enzo

575 zł 676 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotel do komputera Rubin

608 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotel nowoczesny Deluxe

663 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotele gamingowe

Fotele gamingowe to symbol wysokiego komfortu oraz wygody. Zostały zaprojektowane tak, by w 100% uprzyjemnić czas spędzony na fotelu (często wielogodzinny). Fotele gamingowe różnią się, od tradycyjnych foteli do biurka, budową. Fotele do komputera posiadają więcej regulowanych elementów, są ergonomiczne i posiadają oryginalne kształty i odważniejsze kolory.

Najważniejsze zadania foteli gamingowych

- Zapewnienie odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa; czyli stabilne podparcie w miejscu łopatek, kręgosłup powinien przyjąć naturalny układ na wzór litery S.

- Dopasowanie się do indywidualnych potrzeb użytkownika; fotel gamingowy posiada szeroki zakres regulacji wysokości siedziska, podłokietników oraz kąta odchylenia oparcia. Jest to ważne nie tylko ze względu na prawidłową pozycję siedzenie, ale również ze względu na wzrok użytkownika.

- Odprężenie poszczególnych partii ciała; dzięki zastosowaniu komfortowych pianek oraz tkanin, fotel nie uciska ciała, zapobiegając bólom pleców, nawet po długim użytkowaniu. Fotele gamingowe posiadają również specjalne nakładki na podłokietnikach. Dzięki temu zminimalizowane jest ryzyko odrętwienia ciała.

Dla kogo są fotele gamingowe

Z pewnością dla graczy, którzy większość wolnego czasu spędzają na zdobywaniu kolejnych leveli w ulubionej grze, ale nie tylko. Będzie przydatny również w pokoju ucznia, który przy biurku odrabia lekcje oraz się uczy. Fotel gamingowy zadba o jego rozwijający się kręgosłup oraz sprawi, że dziecko nie będzie rozpraszało się z powodu niewygodnego podparcia.

Zobacz też:

aranżacja pokoju młodzieżowego

Jak urządzić pokój młodzieżowy na poddaszu – pomysły na wystrój dla wymagających.

Kiedy dzieci dorastają, zmieniają się też ich potrzeby. Z czasem ciasny pokój staje się już niekomfortowy i niewystarczający.

Zobacz więcej

Pokój dziecka

Pokój młodzieżowy. Jaki jest uniwersalny kolor w pokoju dziecka?

Urządzenie pokoju młodzieżowego dla każdego rodzica to nie lada wyzwanie. Przecież w jednym pomieszczeniu musimy połączyć strefę nauki, zabawy i relaksu.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: