fotele gamingowe,fotel gamingowy,fotel biurowy

Fotele gamingowe(8 produktów)

Fotel gamingowy Archie 14

347 zł 385 zł

Dostawa: do 5 dni roboczych

Fotel gamingowy Archie 02

257 zł 285 zł

Dostawa: do 5 dni roboczych

Fotel gamingowy Archie 03

347 zł 385 zł

Dostawa: do 5 dni roboczych

Fotel gamingowy Chrono

612 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Fotel kubełkowy Lotus

659 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Fotel gamingowy Enzo

676 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Fotel do komputera Rubin

608 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Fotel nowoczesny Deluxe

663 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Fotele gamingowe

Fotele gamingowe to symbol wysokiego komfortu oraz wygody. Zostały zaprojektowane tak, by w 100% uprzyjemnić czas spędzony na fotelu (często wielogodzinny). Fotele gamingowe różnią się, od tradycyjnych foteli do biurka, budową. Fotele do komputera posiadają więcej regulowanych elementów, są ergonomiczne i posiadają oryginalne kształty i odważniejsze kolory.

Najważniejsze zadania foteli gamingowych

- Zapewnienie odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa; czyli stabilne podparcie w miejscu łopatek, kręgosłup powinien przyjąć naturalny układ na wzór litery S.

- Dopasowanie się do indywidualnych potrzeb użytkownika; fotel gamingowy posiada szeroki zakres regulacji wysokości siedziska, podłokietników oraz kąta odchylenia oparcia. Jest to ważne nie tylko ze względu na prawidłową pozycję siedzenie, ale również ze względu na wzrok użytkownika.

- Odprężenie poszczególnych partii ciała; dzięki zastosowaniu komfortowych pianek oraz tkanin, fotel nie uciska ciała, zapobiegając bólom pleców, nawet po długim użytkowaniu. Fotele gamingowe posiadają również specjalne nakładki na podłokietnikach. Dzięki temu zminimalizowane jest ryzyko odrętwienia ciała.

Dla kogo są fotele gamingowe

Z pewnością dla graczy, którzy większość wolnego czasu spędzają na zdobywaniu kolejnych leveli w ulubionej grze, ale nie tylko. Będzie przydatny również w pokoju ucznia, który przy biurku odrabia lekcje oraz się uczy. Fotel gamingowy zadba o jego rozwijający się kręgosłup oraz sprawi, że dziecko nie będzie rozpraszało się z powodu niewygodnego podparcia.

Zobacz też:

Meble młodzieżowe bez tajemnic. Poznaj 3 zasady, które pomogą ci urządzić azyl nastolatka.

Podajemy praktyczny przepis na funkcjonalną aranżację pokoju nastolatka. Odwiedź blog Mirjan24 i dowiedz się jak w prosty sposób urządzić przyjazne dla rozwoju młodego człowieka wnętrze za niewielkie pieniądze.

Zobacz więcej

aranżacja pokoju młodzieżowego

Jak urządzić pokój młodzieżowy na poddaszu – pomysły na wystrój dla wymagających.

Kiedy dzieci dorastają, zmieniają się też ich potrzeby. Z czasem ciasny pokój staje się już niekomfortowy i niewystarczający.

Zobacz więcej

Powrót do szkoły, czyli jak urządzić kreatywny pokój młodzieżowy?

Szukasz prostych wskazówek, które pomogą Ci urządzić praktyczny pokój nastolatka! Odwiedź nasz blog, tam czeka na Ciebie obszerna galeria zdjęć, porady specjalistów i baza lifehacków, które możesz zrealizować w swoim domu. Zaaranżuj pokój młodzieżowy z blogiem Mirjan24!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: