×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

fotele gamingowe,fotel gamingowy,fotel biurowy

Fotele gamingowe

(6 produktów)

Fotele gamingowe

Fotele gamingowe to symbol wysokiego komfortu oraz wygody. Zostały zaprojektowane tak by w 100% uprzyjemnić czas spędzony na fotelu (często wielogodzinny). Fotele gamingowe różnią się, od tradycyjnych foteli, budową. Fotele do komputera posiadają więcej regulowanych elementów, są ergonomiczne i posiadają oryginalne kształty i odważniejsze kolory.

Najważniejsze zadania foteli gamingowych :

- Zapewnienie odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa; czyli stabilne podparcie w miejscu łopatek, kręgosłup powinien przyjąć naturalny układ na wzór litery S.

- Dopasowanie się do indywidualnych potrzeb użytkownika; fotel gamingowy posiada szeroki zakres regulacji wysokości siedziska, podłokietników oraz kąta odchylenia oparcia. Jest to ważne nie tylko ze względu na prawidłową pozycję siedzenie, ale również ze względu na wzrok użytkownika.

- Odprężenie poszczególny partii ciała; dzięki zastosowaniu komfortowych pianek oraz tkani, fotel nie uciska ciała.  Zapobiegając bólom pleców, nawet po długim użytkowaniu. Fotele gamingowe posiadają również specjalne nakładki na podłokietnikach. Dzięki temu zminimalizowane jest ryzyko odrętwienia ciała.

Dla kogo są fotele gamingowe:

Z pewnością dla graczy, którzy większość wolnego czasu spędzają na zdobywaniu kolejnych leveli w ulubionej grze, ale nie tylko. Będzie przydatny również w pokoju ucznia, który przy biurku odrabia lekcje oraz uczy się. Fotel gamingowy zadba o jego rozwijający się kręgosłup oraz sprawi, że uczeń nie będzie rozpraszała się z powodu niewygodnego fotela.

Ostatnie komentarze klientów: