Fotele gamingowe

Pracę przy biurku i wirtualne potyczki z pewnością umili fotel gamingowy. Doskonały zarówno dla starszych, jak i młodszych. Fotel do komputera ułatwi wiele aktywności. Dzięki specjalnej konstrukcji odciąży plecy, da odpowiednie podparcie dla szyi i rąk. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się wygodą w Twoim domu!

(W tej kategorii znajduje się 2 produktów)

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
★★★★★
★★★★★

Fotel gamingowy Archie M12

Cena 461 zł
Cena regularna 581 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -21%
  • W magazynie
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Czym tak właściwie jest fotel gamingowy?
Modele ten rządzi się swoimi prawami i znacząco różni się od standardowych krzeseł bądź foteli biurowych. Jest to model o wielu twarzach i funkcjach.
Stworzony został z myślą o osobach, które gros czasu spędzają przed ekranem komputera czy też pracy przy biurku, która potrafi wciągnąć ludzi na dłuższe chwile. Osoby te spędzają ten czas w jednej pozycji, co bywa utrapieniem nie tylko dla ciała, ale i umysłu. Taka praca czy też wypoczynek wymaga odpowiedniego przygotowania i stanowiska.
Dlatego  stworzone zostały warianty, które zapewniają maksymalną wygodę i niesamowity design, doskonale prezentując się we wnętrzu.

Dobrze dobrany fotel gamingowy jest inwestycją w zdrowie użytkownika!

Fotele dla graczy posiadają specjalne, tapicerowane siedzisko, które ma nie tylko idealnie wyprofilowane i wysokie oparcie, ale też wygodne podłokietniki i mobilną konstrukcję, która umożliwia swobodne operowanie ciałem podczas siedzenia.

Modele dostępne w naszym sklepie różnią się od siebie sposobem wykonania, designem, technologią i zastosowanymi funkcjami.
Większość z nich wyposażonych zostało w innowacyjne mechanizmy, pozwalające na swobodne bujanie się, odprężając w wolnych chwilach ciało i umysł.
Ale to nie wszystko. Często posiadają także regulację wysokości siedziska, pozwalającą idealnie dopasować fotel do użytkownika. Mają one także kółka jezdne, wykonane z tworzywa, które nie niszczy podłoża. Ułatwiają one poruszanie się bez konieczności wstawania po wyznaczonej powierzchni, pozwalając na obrót siedziska nawet o 360 stopni!

Prezentowany model stanie się doskonałą opcją dla dorosłych i młodzieży. Będzie również idealnym rozwiązaniem dla młodszych pociech. Fotel gamingowy dla dzieci doskonale nadaje się zarówno do szkolnej aktywności, jaki i twórczej zabawy przy komputerze. 

Fotel gamingowy – wysoka jakość wykonania

U nas znajdziesz fotele dla graczy, w których zostały zastosowane sprawdzone rozwiązania wydłużające żywotność fotela. Meble te wykonane zostały z komponentów o wysokiej jakości. Materiał użyty na obicie siedziska jest wytrzymały, elastyczny i łatwy w zachowaniu czystości a wykorzystana przy produkcji specjalna pianka, polepsza komfort użytkownika, idealnie dopasowując się do ciała.
Wymiana zwykłego krzesła na ergonomiczny fotel gamingowy niemal natychmiast poprawi jakość Twojej pracy i gry, wpływając na zmniejszenie napięcia i bólu mięśni, a także kręgosłupa.

Gracze i osoby spędzające długie godziny na pracy przy komputerze są bardzo wymagające. Dlatego my w swojej ofercie foteli gamingowych postaramy się zaspokoić ich potrzeby, zapewniając im wysoki komfort, w możliwie najwyższej jakości i najniższej cenie.