fotele gamingowe,fotel gamingowy,fotel obrotowy,fotel dla graczy
Fotel gamingowy Archie M12
W magazynie

Fotel gamingowy Archie M12

820 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Fotel biurowy Archie 4006B
W magazynie

Fotel biurowy Archie 06

415 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Fotele gamingowe

Czym tak właściwie jest fotel gamingowy?
Fotel gamingowy rządzi się swoimi prawami i znacząco różni się od standardowych krzeseł bądź foteli biurowych. Jest to model o wielu twarzach i funkcjach.
Stworzony został z myślą o osobach, które gros czasu spędzają przed ekranem komputera czy też pracy przy biurku, która potrafi wciągnąć ludzi na dłuższe chwile. Osoby te spędzają ten czas w jednej pozycji, co bywa nie tylko dla ciała, ale i umysłu, utrapieniem. Taka praca czy też wypoczynek wymaga odpowiedniego przygotowania i stanowiska.
Dlatego właśnie zostały stworzone fotele gamingowe, które zapewniają maksymalną wygodę i niesamowity design, doskonale prezentując się we wnętrzu.

Dobrze dobrany fotel gamingowy jest inwestycją w zdrowie użytkownika!

Fotele dla graczy posiadają specjalne, tapicerowane siedzisko, które ma nie tylko idealnie wyprofilowane i wysokie oparcie, ale też wygodne podłokietniki i mobilną konstrukcję, która umożliwia swobodne operowanie ciałem podczas siedzenia.

Modele dostępne w naszym sklepie różnią się od siebie sposobem wykonania, designem, technologią i zastosowanymi funkcjami.
Większość z nich wyposażonych zostało w innowacyjne mechanizmy, pozwalające na swobodne bujanie się, odprężając w wolnych chwilach ciało i umysł.
Ale to nie wszystko. Fotele gamingowe często posiadają regulację wysokości siedziska, pozwalającą idealnie dopasować fotel do użytkownika. Mają one także kółka jezdne, wykonane z tworzywa, które nie niszczy podłoża. Ułatwiają one poruszanie się bez konieczności wstawania po wyznaczonej powierzchni, pozwalając na obrót siedziska nawet o 360 stopni!

Fotel gamingowy – wysoka jakość wykonania

U nas znajdziesz fotele dla graczy, w których zostały zastosowane sprawdzone rozwiązania wydłużające żywotność fotela. Meble te wykonane zostały z komponentów o wysokiej jakości. Materiał użyty na obicie siedziska jest wytrzymały, elastyczny i łatwy w zachowaniu czystości a wykorzystana przy produkcji specjalna pianka, polepsza komfort użytkownika, idealnie dopasowując się do ciała.
Wymiana zwykłego krzesła na ergonomiczny fotel gamingowy niemal natychmiast poprawi jakość Twojej pracy i gry, wpływając na zmniejszenie napięcia i bólu mięśni, a także kręgosłupa.

Gracze i osoby spędzające długie godziny na pracy przy komputerze są bardzo wymagające. Dlatego my w swojej ofercie foteli gamingowych postaramy się zaspokoić ich potrzeby, zapewniając im wysoki komfort, w możliwie najwyższej jakości i najniższej cenie.

Zobacz też:

Urządzamy domowe biuro.

Jeśli masz wątpliwości jak zaaranżować przestrzeń biurową w swoim mieszkaniu, koniecznie zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy! Praktyczne wskazówki i porady czekają na naszym blogu. Zobacz sam!

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe dla chłopca – jakie wybrać?

Wszechstronne i funkcjonalne a może jednak postawić na design? Zapewnij swojemu dziecku komfortowe i przyjazne wnętrze. Sprawdź jak wybrać odpowiednie meble dla nastolatka za rozsądną cenę.

Zobacz więcej

10 nieznanych faktów o krzesłach.

Dowiesz się, jak krzesło zmieniło bieg historii Zamościa, gdzie można ścigać się na krzesłach biurowych i dlaczego Thonet projektował jeden model 17 lat. Nie zwlekaj, musisz zobaczyć ten wpis!

Zobacz więcej