fotele gamingowe,fotel gamingowy

Fotele gamingowe(8 produktów)

Fotel gamingowy Archie 02

257 zł 285 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Fotel gamingowy Archie 14

347 zł 385 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Fotel gamingowy Archie 03

347 zł 385 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Fotel kubełkowy Lotus

659 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Fotel gamingowy Enzo

676 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Fotel do komputera Rubin

608 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Fotel nowoczesny Deluxe

663 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Fotel gamingowy Chrono

612 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Fotele gamingowe

Z uwagi na wysoką jakość komponentów fotele gamingowe to jedne z najlepszych i najwygodniejszych typów foteli biurowych, dostępnych na rynku. Są zaprojektowane tak, by osoby spędzające przed komputerem dużą ilość czasu, odczuwały komfort i wygodę, nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Większość foteli wyposażona została w wysokie oparcie, zapewniające prawidłowe ułożenie kręgosłupa w pozycji siedzącej. Możliwe jest również położenie na nim głowy, dzięki czemu można łatwo rozluźnić szyję i kark przynosząc jednocześnie ukojenie napiętym mięśniom. Chwilowy odpoczynek może pozwolić osobie spędzającej na nim czas, lepiej się skoncentrować, a to przekłada się na jakość i ilość wykonanej pracy.

Zakres regulacji

Typowe krzesło gamingowe pozwala na swobodną regulację ustawienia poszczególnych elementów. To już nie jest tylko standardowe dopasowanie wysokości krzesła do wysokości biurka bądź stołu. W tych fotelach biurowych możesz dostosować ustawienie wysokości oparcia, a także pozycji podłokietników i zagłówka. Tak zaprojektowany mebel doskonale sprawdza się zarówno dla gracza, jak i w pokoju ucznia i domowym gabinecie.

Ergonomiczny fotel gamingowy do biura powinien spełniać następujące warunki:

  • Odpowiednie podparcie dla kręgosłupa – powinien on się układać w kształt litery S, czyli przyjmować swoją naturalną pozycję.
  • Pełna regulacja – wysokości siedziska i oparcia, odchylenia oparcia, wysokość podłokietników, a także zagłówków.
  • Podłokietniki – dzięki nim ciało przyjmuje właściwą postawę, przez co lepiej można zadbać o kręgosłup.
  • Siedzisko powinno wygodnie podpierać uda, być miękkie i komfortowe.

Dzisiejszy tryb życia wymaga odpowiedniej troski o kręgosłup. Wymiana zwykłego krzesła na ergonomiczny fotel gamingowy od razu poprawi komfort pracy i wpłynie na zmniejszenie napięcia i bólu mięśni oraz kręgosłupa.

Zobacz też:

Urządzamy domowe biuro.

Jeśli masz wątpliwości jak zaaranżować przestrzeń biurową w swoim mieszkaniu, koniecznie zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy! Praktyczne wskazówki i porady czekają na naszym blogu. Zobacz sam!

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe dla chłopca – jakie wybrać?

Wszechstronne i funkcjonalne a może jednak postawić na design? Zapewnij swojemu dziecku komfortowe i przyjazne wnętrze. Sprawdź jak wybrać odpowiednie meble dla nastolatka za rozsądną cenę.

Zobacz więcej

10 nieznanych faktów o krzesłach.

Dowiesz się, jak krzesło zmieniło bieg historii Zamościa, gdzie można ścigać się na krzesłach biurowych i dlaczego Thonet projektował jeden model 17 lat. Nie zwlekaj, musisz zobaczyć ten wpis!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: