fotele gamingowe,fotel gamingowy,fotel obrotowy

Fotele gamingowe(7 produktów)

Fotel gamingowy Archie 02

271 zł 285 zł

Dostawa: do 5 dni roboczych

Fotel gamingowy Archie 14

366 zł 385 zł

Dostawa: do 5 dni roboczych

Fotel kubełkowy Lotus

659 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotel gamingowy Enzo

676 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotel do komputera Rubin

608 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotel nowoczesny Deluxe

663 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotel gamingowy Chrono

612 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotele gamingowe

Fotele gamingowe zostały stworzone z myślą o osobach spędzających wiele długich godzin przy komputerze bądź pracy.
Świetnie sprawdzają się w gabinecie, biurze czy też w designerskim pokoju młodzieżowym, stanowiąc przy tym znakomitą dekorację pomieszczenia.
Modele te zapewniają nie tylko odpowiednią pozycję, ale są także kompaktowe, ergonomiczne i stworzone z materiałów wysokiej jakości, które z łatwością utrzymasz w należytym porządku.

Fotele gamingowe posiadają charakterystyczną konstrukcję, która imituje fotel sportowego samochodu. Opływowe kształty i wysoka jakość zapewniają, że fotel kubełkowy jest niesamowicie wygodny! Idealnie dostosowuje się do zajmowanej pozycji – modele te często posiadają różnego rodzaju funkcje dodatkowe, zwiększające komfort i stabilność.
Innowacyjne mechanizmy rozkładania: blokada w kilku pozycjach - 90°, 130° i 170° pozwoli idealnie dopasować fotel gamingowy do wykonywanej pracy bądź wypoczynku, umożliwiając także swobodne bujanie się bądź kołysanie.

Najważniejszym aspektem podczas wyboru jest wymiar fotela oraz jego siedziska.
Wygodne siedzisko foteli gamingowych doskonale dopasuje się do użytkowników, zapewniając odpowiednie podparcie łokci, lędźwi i szyi, dzięki czemu zapomnisz o bólu występującym podczas długich godzin pracy. Możliwość obrotu fotela o 360° zapewnia łatwy dostęp do siedziska bądź rzeczy znajdujących się w jego pobliżu. Fotel obrotowy wyposażony jest często w innowacyjne kółka jezdne, które umożliwiają sprawne poruszanie się, bez konieczności wstawania.
Fotel ten dopasuje się także do wzrostu osoby siedzącej – posiada regulowaną wysokość siedziska. Dzisiejsze fotele biurowe występują w bardzo zróżnicowanych kolorach, stylach i wzorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je go aranżacji swojego pomieszczenia.

Szybki tryb życia oraz brak należytej aktywności fizycznej wymaga odpowiedniej troski o kręgosłup. Zwłaszcza, gdy spędzamy wiele godzin przy komputerze. Wymiana zwykłego krzesła na ergonomiczny fotel gamingowy od razu poprawi komfort pracy i wpłynie na zmniejszenie napięcia i bólu mięśni oraz kręgosłupa.

Zobacz też:

Urządzamy domowe biuro.

Jeśli masz wątpliwości jak zaaranżować przestrzeń biurową w swoim mieszkaniu, koniecznie zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy! Praktyczne wskazówki i porady czekają na naszym blogu. Zobacz sam!

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe dla chłopca – jakie wybrać?

Wszechstronne i funkcjonalne a może jednak postawić na design? Zapewnij swojemu dziecku komfortowe i przyjazne wnętrze. Sprawdź jak wybrać odpowiednie meble dla nastolatka za rozsądną cenę.

Zobacz więcej

10 nieznanych faktów o krzesłach.

Dowiesz się, jak krzesło zmieniło bieg historii Zamościa, gdzie można ścigać się na krzesłach biurowych i dlaczego Thonet projektował jeden model 17 lat. Nie zwlekaj, musisz zobaczyć ten wpis!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: