×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

fotele gamingowe,fotel gamingowy

Fotele gamingowe

(8 produktów)

Fotele gamingowe

Fotele gamingowe to jedne z najlepszych i najwygodniejszych typów foteli biurowych, dostępnych na rynku.

Są zaprojektowane tak, by osoby spędzające przed komputerem dużą ilość czasu, czuli się w nich jak najlepiej, nie przemęczając się podczas długiego użytkowania.
Większość foteli gamingowych wyposażona została w wysokie oparcia, zapewniające wygodne i komfortowe wsparcie kręgosłupa w pozycji siedzącej. Możliwe jest również położenie na nim głowy, dzięki czemu można łatwo rozluźnić mięśnie szyi i karku.
Chwilowy odpoczynek może pozwolić osobie spędzającej na nim czas, lepiej się skoncentrować, a to przekłada się na jakość i ilość wykonanej pracy.

Zakres regulacji

Typowe krzesło gamingowe pozwala na swobodną regulację ustawienia poszczególnych elementów. To już nie jest tylko standardowe dopasowanie wysokości krzesła do wysokości biurka bądź stołu. W tych fotelach biurowych możesz dostosować ustawienie wysokości oparcia, a także pozycji podłokietników i zagłówka.

Ergonomiczny fotel gamingowy powinien spełniać następujące warunki:

  • Odpowiednie podparcie dla kręgosłupa – powinien on się układać w kształt litery S, czyli przyjmować swoją naturalną pozycję.
  • Pełna regulacja – wysokości siedziska i oparcia, odchylenia oparcia, wysokość podłokietników a także zagłówków.
  • Podłokietniki – dzięki nim ciało przyjmuje właściwą postawę, przez co lepiej można zadbać o kręgosłup.
  • Siedzisko powinno wygodnie podpierać uda, być miękkie i komfortowe.

Dzisiejszy tryb życia wymaga odpowiedniej troski o kręgosłup. Wymiana zwykłego krzesła na ergonomiczny fotel gamingowy od razu poprawi komfort pracy i wpłynie na zmniejszenie napięcia i bólu mięśni oraz kręgosłupa.

Ostatnie komentarze klientów: