Blat kuchenny Woodline

70 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Blat kuchenny Multiline

70 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Blaty kuchenne

Meble kuchenne potrzebują odpowiedniej oprawy, jaką jest odpowiednio dobrany blat kuchenny. Blat to przestrzeń robocza, bez której funkcjonalna kuchnia nie ma racji bytu. To właśnie on jest najważniejszym elementem w kuchennym pomieszczeniu, zapewniając miejsce do pracy, gotowania i przygotowania posiłków.
Jest ono także pewnego rodzaju dopełnieniem, elementem dekoracyjnym, będącym uwieńczeniem całej, kuchennej aranżacji.
To właśnie idealnie dobrany blat umożliwia umieszczenie najpotrzebniejszych akcesoriów kuchennych w zasięgu wzroku, zapewniając łatwy dostęp.

Blat kuchenny jest stale narażony na działanie wielu czynników: wysoką temperaturę, wilgoć bądź zanieczyszczenia, które w konsekwencji mogą doprowadzić do jego zniszczenia.
Modele znajdujące się w tej kategorii są to blaty, które idealnie współgrają z meblami do kuchni z naszej oferty. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak płyta laminowana bądź płyta wiórowa, które łatwo utrzymać w czystości.
Dostępne są w wielu modnych kolorystykach, co z pewnością ułatwi dopasowanie ich do wybranych zestawów kuchennych, jak i kuchni modułowych.

Zobacz też:

mała kuchnia

Mała kuchnia w bloku – jak urządzić?

Jeśli jesteś posiadaczem małej kuchni w bloku, koniecznie musisz zobaczyć ten wpis. To tu zdradzamy tajniki i podsuwamy praktyczne pomysły ułatwiające jej aranżację.

Zobacz więcej

Kuchnia w stylu skandynawskim

Kuchnia w stylu skandynawskim.

Kuchnia to idealne miejsce na stworzenie wnętrza w stylu skandynawskim. Będzie ona nie tylko przytulna i ciepła, ale także przestronna i funkcjonalna.

Zobacz więcej

nowoczesne meble kuchenne

Nowoczesne meble kuchenne. Zobacz, co jest teraz w modzie.

Wybierając nowoczesne meble kuchenne, wielu z nas stawia na stylowy i modny wygląd szafek. Zobacz najświeższe propozycje projektantów i umebluj kuchnie swoich marzeń. Czeka na Ciebie również galeria zdjęć!

Zobacz więcej