Kolekcja Degory

Kolekcja Degory

(W tej kategorii znajduje się 16 produktów)

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Cechą charakterystyczną kolekcji Degory są wysokie, metalowe nóżki, jasna kolorystyka, niezwykła pojemność oraz dbałość o nawet najmniejsze detale.
Połyskujące fronty oraz niezwykle minimalistyczne uchwyty, które jednocześnie są delikatną ozdobą mebli, umożliwią ich łatwe otwieranie.
Meble z kolekcji Degory zapewnią sporą ilość miejsca do przechowywania. Wiele domowych drobiazgów, elementów dekoracyjnych czy pamiątek pomieścisz w regale bądź w częściowo przeszklonych witrynach pokojowych, których urok dyskretnie podkreśli energooszczędne oświetlenie LED, dostępne w opcji dodatkowej.
Na półkach ściennych umieścisz ulubione książki, dokumenty bądź rodzinne fotografie, co sprawi, że salon stanie się bardziej uporządkowany.
W dobrze urządzonym salonie powinno również znaleźć się miejsce na stolik kawowy, komodę bądź szafkę RTV, która będzie pełnić zarazem funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną.
Kolekcja mebli Degory obejmuje zarówno pojedyncze elementy jak i gotowe zestawy, dzięki którym odpowiednio zaaranżujesz swoją przestrzeń.