Meble Tikrote

(W tej kategorii znajduje się 16 produktów)

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Z kolekcją mebli młodzieżowych Tikrote zadbasz o modny wygląd pokoju nastolatka. Ciekawy styl mebli świetnie komponuje się również z przestrzenią aranżowaną dla młodszego ucznia. Jasne desenie frontów dopełnione deseniem przypominającym drewno wnoszą do pomieszczenia łagodność i przyjemne wrażenie przytulności. Nutę kontrastu dają tu ciemne uchwyty. Ich nietuzinkowy kształt to charakterystyczny dla kolekcji detal.

Na funkcjonalność linii wyposażenia pokoju młodzieżowego składa się seria wielozadaniowych elementów. Znajdziemy tu m.in. łóżko dla dziecka z pojemnymi szufladami na pościel. Zapewni młodemu człowiekowi wygodne warunki do snu, a także umożliwi szybkie uporządkowanie poduszki i kołdry zaraz po przebudzeniu.

Za przechowywanie odzieży i różnego rodzaju akcesoriów odpowiadają szafy Tikrote. Królowa kolekcji jest maksymalnie pojemna szafa narożna – niezastąpiona w pokoju modnej nastolatki. Komody, regały i półki to seria elementów wspierających układanie książek i dekoracyjnych bibelotów. Z kolei biurko młodzieżowe to oaza nauki i realizacji hobby. Rysowanie, sklejani modeli, a także gry online. We wszystkich tych aktywnościach pomocne będzie biurko z kolekcji Tikrote.