Kolekcja Animere

Kollektion Animere

(W tej kategorii znajduje się 11 produktów)

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Tchnienie stonowanej elegancji i niesamowitego szyku tak w skrócie można opisać kolekcję Animere. Połącznie odcieni czarnego grafitu z marmurem w takim samym wybarwieniu, daje niepowtarzalny efekt wizualny. Charakterystyczne fronty skupiają na sobie uwagę, a całość podkreślają złote nogi.

Zestaw ten to nie tylko dekoracyjny wygląd. Oferuje znacznie więcej. To doskonała opcja na szybkie zagospodarowanie przestrzeni i nadanie jej niepowtarzalnego charakteru. Kolekcja mebli oferuje również sporo miejsca na przechowywanie w postaci otwartych półek, szafek i szufladek. Meble z tego kompletu nie posiadają uchwytów, a w zastępstwie wyposażone zostały w wysuniętą krawędź lub system otwierania push to open. Oprócz zamkniętych schowków zapewniają także przeszklenia, które doskonale wyeksponują ulubioną porcelanę lub inne ozdoby.

W skład kompletu wchodzą: komody o różnej wielkości, stolik RTV, witryna oraz stolik kawowy. Poszczególne elementy możesz zakupić razem lub osobno. Kolekcja doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach z akcentami w stylu glamour.