Wnętrza glamour: łazienka i garderoba

Wybierając aranżację domowej przestrzeni, często zastanawiamy się nad stylem, który ma dominować w naszych wnętrzach. Ciężko zdecydować się na odpowiedni. Dlatego chcemy pokazać różne kreatywne pomysły. Prezentowana przez nas inspiracja zabierze Cię do krainy szyku i elegancji. Przedstawiony projekt to urzekająca mieszanka blasku i funkcjonalności. Naszym wyborem padły dwa pomieszczenia, które pomimo niewielkich rozmiarów są dość wymagające. Zapraszamy do łazienki i garderoby w odsłonie glamour.

Kolekcje

Meble łazienkowe Rilonis III oraz Lustro Henaki 70

Meble łazienkowe Rilonis III

Dobrze zorganizowana przestrzeń, która na co dzień służy nam do pielęgnacji, nie może obejść się bez umywalki i praktycznych schowków. To wszystko zapewniają meble łazienkowe Rilonis III. Doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności, które świetnie wpasuje się w klimat glamour.

Zobacz więcej
Konsola Mijano Gold MT104

Konsola Mijano Gold MT104

W naszej inspiracji chcemy zaproponować funkcjonale wnętrze, które może pełnić rolę przedpokoju, garderoby i kącika pielęgnacji. W jego centrum znajduje się konsola Mijano Gold, która doskonale nadaje się jako schowek na kosmetyki i inne akcesoria. Dzięki temu, że posiada praktyczne szufladki, możesz schować te przedmioty, które nie powinny znaleźć się na widoku. W jej otoczeniu znajdują się lustra, które pomogą w przygotowaniu się do wyjścia z domu.

Zobacz więcej