
Meble pokojowe Namiro II polecają się do salonu w stylu loftowym. Frezowane, ozdobne fronty zachwycają. Ponadczasowa kolorystyka odświeży wygląd pomieszczenia, budząc podziw odwiedzających gości.
W skład zestawu wchodzą komoda, szafka i witryna. Dzięki nim zyskasz sporo miejsca na przechowywanie rzeczy codziennego użytku. Dodatkowo przeszklenia umożliwią wyeksponowanie ulubionej porcelany, gadżetów czy kolekcji win. Komplet został wykonany z płyty laminowanej. Posiada system otwierania "PUSH TO OPEN".
Meble do salonu Namiro II dzięki nóżkom o wysokości 14 cm, ułatwią sprzątanie. Dają sporo przestrzeni oraz cieszą oczy. Sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i większych wnętrzach.
Zestaw składa się z elementów:
- Komoda Namiro NKD104:
szerokość: 104 cm, wysokość: 119 cm, głębokość: 39 cm, - Szafka RTV Namiro NRTV154:
szerokość: 154 cm, wysokość: 50 cm, głębokość: 39 cm, - Witryna Namiro NW54:
szerokość: 54 cm, wysokość: 178 cm, głębokość: 39 cm
Wykonanie:
- płyta laminowana o grubości 16 mm,
- frezowany ozdobny front,
- obrzeże ABS,
- zawiasy wpuszczane bez domyku,
- szkło hartowane,
- nóżki metalowe, wysokość: 14 cm,
- system otwierania "PUSH TO OPEN"
Gwarancja: 24 miesiące
Informacje:
Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Produkty dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.

Oświetlenie LED | bez oświetlenia |
---|---|
Kolor | brązowy |
Tkanina Evo
Tkanina Evo jest elastyczną tkaniną, drukowaną na syntetycznym materiale. Jest wytrzymała i nie mechaci się. Doskonale prezentuje się na meblach tapicerowanych oraz poduszkach dekoracyjnych. Posiada charakterystyczny i ponadczasowy wzór.
Ze względu na jej syntetyczny skład włókien, tkaniny nie należy prać na mokro, nie prasować, nie wybielać i nie czyścić chemicznie. Możliwe jest czyszczenie ręczne za pomocą specjalnych środków do pielęgnacji tapicerki.



*Zdjęcie poglądowe - może prezentować inny kolor tkaniny niż ten, w którym występuje oferowany produkt.
Skład: | 100% PES |
Ścieralność Test Martindale: | 100 000 |
Pilingi: | 5 |
Rodzaj: | Drukowana |
Gramatura: | 220 g/m² ± 5% |
Sposób czyszczenia: | prać ręcznie, nie chlorować, nie prasować, nie czyścić chemicznie, nie suszyć bębnowo |
Numer paczki | Długość w cm | Szerokość w cm | Wysokość w cm | Waga w kg |
---|---|---|---|---|
1/7 | 20 | 19 | 15 | 2.0 |
2/7 | 111 | 43 | 8 | 20.0 |
3/7 | 110 | 54 | 9 | 23.0 |
4/7 | 20 | 19 | 15 | 2.0 |
5/7 | 172 | 43 | 7.5 | 25.0 |
6/7 | 20 | 19 | 1.5 | 2.0 |
7/7 | 170 | 59.5 | 7.5 | 36.0 |


MIRJAN 24 SP. Z O.O.
Łęka Mroczeńska 102
Baranów, PL, 63-604
- E-mail:[email protected]
- Tel:513 001 946
5.0