Zakres cenowy:

Cena

70 zł - 1407 zł

Meble łazienkowe

rabat na meble przy kolejnym zakupie

szybka dostawa mebli w 7 lub 14 dni

promocje miesiąca na meble

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

meble do łazienki,meble łazienkowe,komplet mebli do łazienki,nowoczesna łazienka,szafki łazienkowe

Meble łazienkowe Jest 32 produktów.

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe to kategoria bardzo wymagająca. Powinny być one dość pojemne, a jednocześnie nie powinny zagracać małych powierzchni, w jakich zazwyczaj ulokowane są łazienki. Jest to niezbędny element wyposażenia tego pomieszczenia, poza podstawowymi, do których niewątpliwie zalicza się wanna, prysznic, umywalka czy toaleta. Dzięki meblom łaz...

Meble łazienkowe to kategoria bardzo wymagająca. Powinny być one dość pojemne, a jednocześnie nie powinny zagracać małych powierzchni, w jakich zazwyczaj ulokowane są łazienki. Jest to niezbędny element wyposażenia tego pomieszczenia, poza podstawowymi, do których niewątpliwie zalicza się wanna, prysznic, umywalka czy toaleta. Dzięki meblom łazienkowym w Państwa pomieszczeniach może zapanować ład i porządek.

Oferowane przez nas meble pomieszczą ręczniki, środki czystości, a także kosmetyki. Zestawy łazienkowe mogą w łatwy sposób zaprowadzić w Państwa łazience harmonię i estetykę. Nasze propozycje dotyczące mebli łazienkowych to pełne zestawy łazienkowe, a także mniejsze propozycje typu umywalka + szafka + lustro. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy w swojej ofercie nowoczesne meble łazienkowe, a także te, które swoim wyglądem nawiązują do stylu vintage. Nasze meble łazienkowe charakteryzują się połyskującymi frontami, odważnymi kolorami oraz detalami w postaci chromowanych uchwytów, które nadają wyrazu każdemu pomieszczeniu.

Gwarantujemy niskie ceny i wysoką jakość wykonania! 

Więcej