Parasole i pawilony ogrodowe

Parasole i pawilony ogrodowe to świetne uzupełnienie każdej zielonej aranżacji. Sprawdzą się zwłaszcza jako ochrona przed promieniowaniem słonecznym i deszczem, który potrafi czasem zaskoczyć. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model odpowiedni na taras, balkon czy do ogrodu. Zafunduj sobie przyjemne chwile na świeżym powietrzu. 

(W tej kategorii znajduje się 2 produktów)

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Gdy urządzanym przytulny kącik relaksu na świeżym powietrzu warto wyposażyć się w pawilon lub parasol ogrodowy. Stanowią one doskonałą ochronę przed grzejącym letnim słońcem i niespodziewanym deszczem. Doskonale wkomponują się w zielone otoczenie, będąc ciekawym akcentem na mapie ogrodu czy tarasu.

Parasol ogrodowy – jak wybrać odpowiedni?

Pierwszą i najważniejszą kwestią jest odpowiedni rozmiar. Przede wszystkim należy zastanowić się, gdzie umieścisz taki mebel. Duży parasol ogrodowy lepiej sprawdzi się obok domu. Na balkon lepszy będzie ten o średniej wielkości. Pamiętaj jednak, że musi być na tyle obszerny, by spełniał swoja podstawową, ochronną funkcję. Zwróć także uwagę, czy dany wariant posiada możliwość regulacji kąta nachylenia. Ważne jest także to, aby w razie wiatru lub burzy móc złożyć go i zabezpieczyć przed uszkodzeniem.

Pawilon ogrodowy – sposób na relaks na świeżym powietrzu

Idealne wytchnienie od palącego, letniego słońca zapewni pawilon ogrodowy. Będzie świetną alternatywę dla parasola, stanowiąc stabilną ochronę przed promieniowaniem UV. Dzięki niemu spędzisz miłe chwile na świeżym powietrzu w gronie najbliższych. W naszej ofercie znajdziesz pawilon ogrodowy 3×3, którego konstrukcja wykonana została z metalu. Przy wyborze odpowiedniego modelu zwróć uwagę na łatwy montaż i składanie. Jest to dość istotne zwłaszcza w okresie letnim, gdzie warunki atmosferyczne są dość zmienne.

Pawilon i parasol ogrodowy w korzystnej cenie

W poszukiwaniu odpowiednich mebli ogrodowych i balkonowych warto kierować się funkcjonalnością i przystępną ceną. W ofercie internetowego sklepu MIRJAN24 znajdziesz tanie parasole ogrodowe i pawilony, które idealnie sprawdzą się jako dopełnienie oazy wytchnienia w otoczeniu zieleni. Uchroń się przed słońcem i deszcze wraz z naszymi propozycjami.