Wybierz parametry:

Cena

111 zł - 900 zł

Szerokość

56 - 200

Wysokość

15 - 66

Głębokość

32 - 59

Szafki RTV

rabat na meble przy kolejnym zakupie

hurtownia tkanin mirtex24

szybka dostawa mebli w 10 lub 15 dni

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

stolik RTV,komoda RTV,szafka RTV,szafka pod telewizor,nowoczesna komoda

BEST SELLERS

Szafki RTV (97 produktów)

na stronę

Szafki RTV

Szafki RTV mogą służyć do wyeksponowania telewizora na tle innych elementów każdego pomieszczenia. Zdecydowanie są elementem ozdobnym każdego salonu. Szafka RTV zapewnia dogodne oglądanie telewizji z całą rodziną. Wiele modeli zapewnia miejsce na dodatkowe przedmioty, które mogą pełnić funkcję dekoracyjną, a także stwarzają dodatkowe miejsce na...

Szafki RTV mogą służyć do wyeksponowania telewizora na tle innych elementów każdego pomieszczenia. Zdecydowanie są elementem ozdobnym każdego salonu. Szafka RTV zapewnia dogodne oglądanie telewizji z całą rodziną. Wiele modeli zapewnia miejsce na dodatkowe przedmioty, które mogą pełnić funkcję dekoracyjną, a także stwarzają dodatkowe miejsce na przechowywanie przedmiotów. Idealny salon to wygodna kanapa lub narożnik, stylowe meble odzwierciedlające charakter pomieszczenia i pasująca do całości szafka RTV, która sprawdza się podczas codziennego relaksu.

Oferowane przez nas szafki RTV występują w małych, średnich i dużych rozmiarach oraz bogatej kolorystyce. Każdy znajdzie coś dla siebie i swojego wnętrza niezależnie od jego wielkości. Proponowane przez nas szafki RTV to bogata oferta, która zawiera szafki z półkami, szufladami i wnękami. Jednocześnie wiele modeli zawiera nowoczesne elementy, w których skład wchodzi oświetlenie LED, szklane półki, a także połyskujące i bardzo efektowne fronty. 

Więcej