Meble Concept Pro

Meble Concept Pro (10 produktów)

Mawia się, że: „potrzeba jest matką wynalazków” i właśnie dlatego, powstał system Concord Pro, który jest wręcz stworzony dla małych pomieszczeń. Concord Pro to praktyczne meble modułowe, które... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Nowoczesne rozwiązania Funkcjonalny designSolidne wykonanie

Meble Concept Pro(10 produktów)

Dostawka Concept Pro CP-08

625 zł

Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Półkotapczan Concept Pro I - pionowy

2 625 zł

Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Oświetlenie LED Concept Listwa klejona CN1/CP1

140 zł

Dostawa: od 35 do 45 dni roboczych

Nadstawka Concept Pro CP-09

550 zł

Dostawa: od 35 do 45 dni roboczych

Nadstawka Concept Pro CP-10

780 zł

Dostawa: od 35 do 45 dni roboczych

Meble Concept Pro

Mawia się, że: „potrzeba jest matką wynalazków” i właśnie dlatego, powstał system Concord Pro, który jest wręcz stworzony dla małych pomieszczeń.
Concord Pro to praktyczne meble modułowe, które doskonale sprawdzą się w małych i praktycznych pokojach młodzieżowych.

Cechą mebli modułowych jest nie tylko możliwość swobodnej aranżacji, ale także wielofunkcyjność i mobilność wybranych elementów.
Na szczególną uwagę zasługuje półkotapczan, który sprawdza się szczególnie w pokojach, w których każdy metr kwadratowy jest na wagę złota.

Idea łóżek chowanych w szafie jest bardzo prosta. Chodzi o to, by owe łóżko służyło w nocy za komfortowe miejsce do wypoczynku, a w dzień za pomocą kilku prostych ruchów znikało, zamieniając się w niepozorną komodę. Dzięki wyposażeniu pokoju dziecka w półkotapczan, w mgnieniu oka można przemienić sypialnię w pokój do zabaw i nauki.

Dodatkowe dostawki i nadstawki, dają możliwość przechowywania ubrań i rzeczy codziennego użytku, doskonale je ukrywając.

Niezmiennie wysoka jakość i oryginalny design to cechy charakterystyczne systemu Concord Pro, który od wielu lat cieszy się ogromnym powodzeniem pośród mebli młodzieżowych.

Zobacz też:

mała sypialnia

Jak urządzić małą sypialnię?

Urządź z nami małą sypialnię! Koniecznie zobacz ten wpis, bo to właśnie tutaj zdradzamy tajniki i podsuwamy praktyczne pomysły aranżacyjne.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: