Meble Concept Pro

(W tej kategorii znajduje się 11 produktów)

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Mawia się, że: „potrzeba jest matką wynalazków” i właśnie dlatego, powstał system Concept Pro, który jest wręcz stworzony dla małych pomieszczeń.
Concept Pro to praktyczne meble modułowe, które doskonale sprawdzą się w małych i praktycznych pokojach młodzieżowych.

Cechą mebli modułowych jest nie tylko możliwość swobodnej aranżacji, ale także wielofunkcyjność i mobilność wybranych elementów.
Na szczególną uwagę zasługuje półkotapczan, który sprawdza się szczególnie w pokojach, w których każdy metr kwadratowy jest na wagę złota.

Idea łóżek chowanych w szafie jest bardzo prosta. Chodzi o to, by łóżko służyło w nocy za komfortowe miejsce do wypoczynku, a w dzień za pomocą kilku prostych ruchów znikało, zamieniając się w niepozorną komodę. Dzięki wyposażeniu pokoju dziecka w półkotapczan, w mgnieniu oka można przemienić sypialnię w pokój do zabaw i nauki.

Dodatkowe dostawki i nadstawki, dają możliwość przechowywania ubrań i rzeczy codziennego użytku, doskonale je ukrywając.

Niezmiennie wysoka jakość i oryginalny design to cechy charakterystyczne systemu Concept Pro, który od wielu lat cieszy się ogromnym powodzeniem pośród mebli młodzieżowych.