Umywalka 35EV 17
W magazynie

Umywalka 35EV17

330 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
meble łazienkowe
W magazynie
Więcej kolorów

Meble łazienkowe Lumia II

1 395 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
W magazynie
Więcej kolorów

Meble łazienkowe Lumia

1 485 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Meble łazienkowe Lumia

Łazienka to jedno z najważniejszych i najczęściej użytkowanych miejsc w domu. To tu relaksujemy się po ciężkim dniu, zażywamy kąpieli i dbamy o swój wygląd.

Dbając nie tylko o wygląd nas samych, warto też zadbać o wygląd łazienki - świetnie, gdy jej aranżacja współgra zarówno z potrzebami, jak i wnętrzarskimi trendami.
Lumia to seria nowoczesnych mebli łazienkowych, które możesz zawiesić na ścianie. Z nimi nawet niewielka łazienka może być powodem do dumy.
Meble te nie posiadają nóżek, dzięki czemu optycznie powiększają przestrzeń, umożliwiając tym samym łatwe sprzątanie.
Meble łazienkowe Lumia charakteryzują się ogromną ilością miejsca do przechowywania – posiadają pojemne szafki, półki oraz szuflady.

Ich kolorystyka świetnie współgra z dzisiejszymi trendami aranżacyjnymi.

Zobacz też:

nowoczesne meble łazienkowe

Zoom na meble łazienkowe. Przegląd nowości

Zastanawiasz się, jak wyglądają i czym cechują się najnowsze propozycje mebli łazienkowych? Zapraszam Cię na przegląd nowości, które właśnie pojawiają się w sklepach internetowych. Daj się zaskoczyć!

Zobacz więcej

szara łazienka

Szara łazienka – pomysły na nowoczesną aranżację

Ponadczasowa elegancja to główny element dzisiejszych nowoczesnych i szarych łazienek. Szary nadaje pomieszczeniom niezwykłego charakteru, stając się doskonałym tłem dla mebli łazienkowych i armatury.

Zobacz więcej

modna łazienka

Modna łazienka

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w naszych domach. Świetnie, gdy jej aranżacja będzie zarówno piękna, jak i funkcjonalna.

Zobacz więcej