Meble łazienkowe Lumia(3 produktów)

Umywalka 35EV17

305 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble łazienkowe Lumia II

1 041 zł

Dostawa: od 30 do 40 dni roboczych

Meble łazienkowe Lumia

1 110 zł

Dostawa: od 30 do 40 dni roboczych

Meble łazienkowe Lumia

Łazienka to jedno z najważniejszych i najczęściej użytkowanych miejsc w domu. To tu relaksujemy się po ciężkim dniu, zażywamy kąpieli i dbamy o swój wygląd.

Dbając nie tylko o wygląd nas samych, warto też zadbać o wygląd łazienki - świetnie, gdy jej aranżacja współgra zarówno z potrzebami, jak i wnętrzarskimi trendami.
Lumia to seria nowoczesnych mebli łazienkowych, które możesz zawiesić na ścianie. Z nimi nawet niewielka łazienka może być powodem do dumy.
Meble te nie posiadają nóżek, dzięki czemu optycznie powiększają przestrzeń, umożliwiając tym samym łatwe sprzątanie.
Meble łazienkowe Lumia charakteryzują się ogromną ilością miejsca do przechowywania – posiadają pojemne szafki, półki oraz szuflady.

Ich kolorystyka świetnie współgra z dzisiejszymi trendami aranżacyjnymi.

Zobacz też:

Sposób na wąską łazienkę

Wąska łazienka – 5 pomysłów, by stała się jasna i przestrzenna

Wąska łazienka nie musi być wcale źródłem frustracji. Czytaj porady architektów wnętrz, jak poradzić sobie z wąską i długa łazienką, aby jednocześnie mieć eleganckie i praktyczne wnętrze.

Zobacz więcej

szara łazienka

Szara łazienka – pomysły na nowoczesną aranżację

Ponadczasowa elegancja to główny element dzisiejszych nowoczesnych i szarych łazienek. Szary nadaje pomieszczeniom niezwykłego charakteru, stając się doskonałym tłem dla mebli łazienkowych i armatury.

Zobacz więcej

modna łazienka

Modna łazienka

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w naszych domach. Świetnie, gdy jej aranżacja będzie zarówno piękna, jak i funkcjonalna.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: