×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble łazienkowe Lumia

(4 produktów)

Meble łazienkowe Lumia

Łazienka to nie tylko armatura. W skład wyposażenia łazienki niezwykle ważnym aspektem są także meble.
Meble łazienkowe Lumia mogą nie tylko pięknie dopełnić aranżację, ale także są bardzo funkcjonalne. Są przystosowane do specyfiki pomieszczenia i świetnie się w nim sprawdzają. Cechują się one nowoczesnym designem i wysoką jakością.
W dzisiejszych aranżacjach popularnością cieszą się szafki łazienkowe wiszące, które są mocowane do ściany i takie też są meble Lumia. Ułatwiają one sprzątanie łazienki – wiszące meble nie stykają się z podłogą, dzięki czemu przestrzeń pod nimi jest łatwo dostępna.
Wiszące meble łazienkowe zwiększają użyteczność, umożliwiając swobodne korzystanie.
W praktycznej łazience szczególnie liczy się łatwość dostępu do przyborów i kosmetyków, dlatego meble do łazienki Lumia wyposażone zostały w liczne półki oraz zamykane szafki, w których doskonale przechowasz najpotrzebniejsze rzeczy.
Dobrym rozwiązaniem w tym systemie są także szafki umywalkowe, które mają możliwość zakupu odpowiednio dopasowanej umywalki – wyeliminuje to problem niedopasowania poszczególnych elementów.
Łazienka to nie tylko miejsce codziennych czynności higienicznych i pielęgnacyjnych, ale również przestrzeń, w której możemy zrelaksować się po ciężkim i męczącym dniu. Komfort i wygodę użytkowania zapewnią nam optymalnie dobrane meble łazienkowe Lumia.

Zobacz też

  1. Wąska łazienka – 5 pomysłów, by stała się jasna i przestrzenna
  2. Szara łazienka – 5 pomysłów na nowoczesną aranżację
  3. Mała łazienka w bloku – porady aranżacyjne

    Ostatnie komentarze klientów: