Meble Bralani

Meble Bralani (12 produktów)

Z meblami Bralani stworzysz niepowtarzalny, nowoczesny oraz modny  pokój nastolatka sypialnię lub  biuro. Największym atutem mebli Bralani jest ich prosty design. Charakteryzuje się brakiem... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Nowoczesny charakter Minimalistyczny designModna kolorostyka

Meble Bralani(12 produktów)

Biurko Bralani BR08

430 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble Bralani

Z meblami Bralani stworzysz niepowtarzalny, nowoczesny oraz modny pokój nastolatka sypialnię lub biuro. Największym atutem mebli Bralani jest ich prosty design. Charakteryzuje się brakiem uchwytów, minimalistyczną bryłą oraz najmodniejsza kolorystyką.

Jeśli z meblami Bralani tworzysz pokój nastolatka / ucznia warto zwrócić uwagę na funkcjonalne biurko, wyposażone w pojemne szuflady, dzięki nim wszystko będzie pod ręką. Biurko posiada szeroki blat, który umożliwi wygodne odrabianie lekcji.

Kolejny element do pokoju nastolatka to szafa dwudrzwiowa, wyposażona w drążek na wieszaki oraz półkę.

Liczne książki oraz zeszyty, potrzebują miejsca do przechowywania. W tym celu, propozycją od Bralani są wiszące półki, wisząca witryna oraz komoda. Witryna oraz komoda posiadają szklaną wstawkę, którą dodatkowo możesz wyeksponować za pomocą światła LED.

W przestrzennym pokoju młodzieżowym warto postawić na duże i wygodne łóżko. Model Bralani to dwuosobowe, tapicerowane łóżko z wygodnym wezgłowiem oraz pojemnikiem na pościel.

Zobacz też:

pokój dziecka

Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.

W wizji nastolatki, jej własnego pokoju, często brakuje miejsca na wygodne biurko, ( przecież można odrabiać lekcje na kolanie!) czy pojemnych szaf na ubrania oraz książki ( na podłodze zmieści się wszystko).

Zobacz więcej

pokój młodzieżowy

5 rzeczy, które nastolatek chce mieć w swoim pokoju

Urządzając pokój nastolatka musimy być na czasie. Nie wiesz co powinno się w nim znaleźć? My Ci wszystko powiemy, wystarczy, że przeczytasz nasz wpis!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: