Sypialnia Kler(20 produktów)

Sypialnia Kler

Meble do sypialni Kler prezentują prosty styl opierający się na minimalistycznej formie mebli, uchwytach bez dodatkowych zdobień oraz białym kolorze.

Ponadto sypialnia Kler to szeroki wybór szaf przesuwnych. Kolekcja oferuje szafy przesuwne w różnych rozmiarach oraz model z lustrem lub bez. Dobrze ustawione szafy przesuwne z lustrem dodatkowo rozświetlają wnętrze oraz optycznie je powiększają. Wnętrze szaf przesuwnych zostało wyposażone w praktyczny drążek na wieszaki oraz pojemne półki.

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania, to zapewni je komoda Kler wyposażona w cztery szuflady oraz dwie szafki. Białe komody sprawdzą się nie tylko w sypialni, ale również w salonie czy przedpokoju.

Natomiast podstawowym elementem każdej sypialni jest łóżko małżeńskie. Łóżko zostało wyposażone w pojemnik na pościel oraz podnoszony stelaż na metalowych automatach. Model z kolekcji Kler dostępny jest w opcji bez zagłówka lub z tapicerowanym zagłówkiem. Tapicerowana wstawka z pewnością uprzyjemni wieczorne czytanie książek w łóżku.

Meble do sypialni z kolekcji Kler możesz nabyć jako pojedyncze elementy, komponując idealny zestaw, dopasowany do Twoich potrzeb lub skorzystać z gotowych rozwiązań.

Zobacz też

  1. Nowoczesne sypialnie – 4 najtańsze rozwiązania
  2. Łóżka do sypialni – funkcje i praktyczne zastosowania.
  3. Łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel

    Ostatnie komentarze klientów: