Sypialnia Dentro(7 produktów)

Szafa przesuwna 3S Dentro DT-01

1 449 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Łóżko do sypialni Dentro DT-02

1 399 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Stolik nocny 1S Dentro DT-03L

129 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Stolik nocny 1S Dentro DT-03P

129 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble do sypialni Dentro I

3 106 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble do sypialni Dentro II

3 495 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Sypialnia Dentro

Sypialnia Dentro to zestaw mebli, który charakteryzuje się ciekawymi rozwiązaniami, ułatwiającymi codzienne funkcjonowanie. Nowoczesny design to nie tylko praktyczność, ale również świetny i modny wygląd!

Zdecydowanie najciekawszym meblem w tej kolekcji jest łóżko. Zostało ono wyposażone w takie rozwiązania jak duży pojemnik na pościel, który zaoszczędzi sporo miejsca w Twojej szafie. Dodatkowo boki mebla posiadają podświetlenie LED, które oświetli drogę do łóżka. Na szczególną uwagę zasługuje wezgłowie łózka, które posiada wbudowaną półkę. Sprawdzi się do odłożenia książki oraz telefonu. Ponadto półka posiada estetyczną wstawkę, która umożliwi doprowadzenie do niej kabli np. do ładowarki.

W praktycznej sypialni nie może zabraknąć pojemnej szafy. Model z kolekcji Dentro posiada drzwi przesuwne, które doskonale sprawdzą się w niedużych pomieszczeniach. Szafa przesuwna została wyposażona w drążek na wieszaki oraz praktyczne półki.

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania możesz zdecydować się na dodatkową komodę z szufladami oraz szafki nocne.

Zobacz też

  1. Sypialnia z kobiecym akcentem.
  2. Nowoczesne sypialnie – 4 najtańsze rozwiązania.
  3. Sypialnia w salonie, propozycje jak urządzić.

    Ostatnie komentarze klientów: