×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble łazienkowe Megi

(2 produktów)

Meble łazienkowe Megi

Meble łazienkowe wiszące, od lat zyskują na popularności. Ich największą zaletą jest praktyczność oraz łatwość w zachowaniu wysokich standardów higienicznych. Dzięki systemowi podwieszenia mebli, z łatwością dotrzesz do każdego zakamarka w łazience. Meble łazienkowe Megi to również wisząca propozycja, dostępna w ciekawej i modnej kolorystyce -meble dopasują się do każdej aranżacji łazienki.

W skład mebli łazienkowych Megi, wchodzą wiszące szafki. Jedna wysoka z otwartą półką, druga o średniej wysokości - całkowicie zabudowana. We wnętrzu szafek znajduje się dużo miejsca do przechowywania kosmetyków lub ręczników.

W łazience nie może zabraknąć szafki pod umywalkę, która ukryje mało estetyczny syfon. Przy okazji stworzy dodatkowe miejsce do uporządkowanie łazienkowych akcesoriów.

Nad umywalką możesz zawiesić lustro, które znajduje się w zestawie. Lustro zostało zamontowane na panelu ściennym, z wąską półką dolną.

Zobacz też:

Sposób na wąską łazienkę

Wąska łazienka – 5 pomysłów, by stała się jasna i przestrzenna

Wąska łazienka nie musi być wcale źródłem frustracji. Czytaj porady architektów wnętrz, jak poradzić sobie z wąską i długa łazienką, aby jednocześnie mieć eleganckie i praktyczne wnętrze.

Zobacz więcej

szara łazienka

Szara łazienka – pomysły na nowoczesną aranżację

Ponadczasowa elegancja to główny element dzisiejszych nowoczesnych i szarych łazienek. Szary nadaje pomieszczeniom niezwykłego charakteru, stając się doskonałym tłem dla mebli łazienkowych i armatury.

Zobacz więcej

modna łazienka

Modna łazienka

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w naszych domach. Świetnie, gdy jej aranżacja będzie zarówno piękna, jak i funkcjonalna.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: