Kategorie

Umywalka 35EV17

290 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Meble łazienkowe Megi I

919 zł

Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Meble łazienkowe Megi

Meble łazienkowe wiszące, od lat zyskują na popularności. Ich największą zaletą jest praktyczność oraz łatwość w zachowaniu wysokich standardów higienicznych. Dzięki systemowi podwieszenia mebli, z łatwością dotrzesz do każdego zakamarka w łazience. Meble łazienkowe Megi to również wisząca propozycja, dostępna w ciekawej i modnej kolorystyce -meble dopasują się do każdej aranżacji łazienki.

W skład mebli łazienkowych Megi, wchodzą wiszące szafki. Jedna wysoka z otwartą półką, druga o średniej wysokości - całkowicie zabudowana. We wnętrzu szafek znajduje się dużo miejsca do przechowywania kosmetyków lub ręczników.

W łazience nie może zabraknąć szafki pod umywalkę, która ukryje mało estetyczny syfon. Przy okazji stworzy dodatkowe miejsce do uporządkowanie łazienkowych akcesoriów.

Nad umywalką możesz zawiesić lustro, które znajduje się w zestawie. Lustro zostało zamontowane na panelu ściennym, z wąską półką dolną.

Zobacz też:

Sposób na wąską łazienkę

Wąska łazienka – 5 pomysłów, by stała się jasna i przestrzenna

Wąska łazienka nie musi być wcale źródłem frustracji. Czytaj porady architektów wnętrz, jak poradzić sobie z wąską i długa łazienką, aby jednocześnie mieć eleganckie i praktyczne wnętrze.

Zobacz więcej

szara łazienka

Szara łazienka – pomysły na nowoczesną aranżację

Ponadczasowa elegancja to główny element dzisiejszych nowoczesnych i szarych łazienek. Szary nadaje pomieszczeniom niezwykłego charakteru, stając się doskonałym tłem dla mebli łazienkowych i armatury.

Zobacz więcej

modna łazienka

Modna łazienka

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w naszych domach. Świetnie, gdy jej aranżacja będzie zarówno piękna, jak i funkcjonalna.

Zobacz więcej