Meble łazienkowe Olier

(W tej kategorii znajduje się 2 produktów )

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Meble łazienkowe Olier I

1 135 zł Cena
Czas dostawy: do 5 dni roboczych
★★★★★
★★★★★
  • W magazynie

Meble łazienkowe Olier II

1 540 zł Cena
Czas dostawy: do 5 dni roboczych
★★★★★
★★★★★
  • W magazynie
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Meble łazienkowe Olier zachwycają przemyślanym designem. W ramach kolekcji dostępne są gotowe zestawy mebli łazienkowych, które doskonale sprawdzą się zarówno w małej, jak i większej przestrzeni. Priorytetem zestawów jest stworzenie optymalnego miejsca do przechowywania łazienkowych akcesoriów, przy zachowaniu minimalistycznego, lekkiego wyglądu.

W skład prezentowanych mebli do łazienki wchodzi:

- szafka pod umywalkę, która posiada praktyczną szufladę oraz otwartą półkę. Możesz w niej przechowywać np. zapasowe ręczniki, które dostępne są na wyciągnięcie ręki.

- decydują się na szafkę pod umywalkę Olier może od razu dobrać pasującą umywalkę, baterię oraz syfon. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mieć pewność, że wszystkie elementy będą do siebie pasować.

- szafa wisząca typu słupek. Wiszące meble sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe i bardziej przestronne. Takie rozwiązanie dodatkowo ułatwia sprzątanie - z łatwością dotrzesz do każdego zakamarka. Szafka łazienkowa Olier zapewnia sporo miejsca do przechowywania, a to za sprawą zamkniętych półek. Natomiast w środkowej części szafy znajduje się otwarta półka.