Meble łazienkowe Olier I
W magazynie
Więcej kolorów

Meble łazienkowe Olier I

1 195 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Meble łazienkowe Olier II
W magazynie
Więcej kolorów

Meble łazienkowe Olier II

1 620 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Meble łazienkowe Olier

Meble łazienkowe Olier zachwycają przemyślanym designem. W ramach kolekcji dostępne są gotowe zestawy mebli łazienkowych, które doskonale sprawdzą się zarówno w małej, jak i większej przestrzeni. Priorytetem zestawów jest stworzenie optymalnego miejsca do przechowywania łazienkowych akcesoriów, przy zachowaniu minimalistycznego, lekkiego wyglądu.

W skład prezentowanych mebli do łazienki wchodzi:

- szafka pod umywalkę, która posiada praktyczną szufladę oraz otwartą półkę. Możesz w niej przechowywać np. zapasowe ręczniki, które dostępne są na wyciągnięcie ręki.

- decydują się na szafkę pod umywalkę Olier może od razu dobrać pasującą umywalkę, baterię oraz syfon. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mieć pewność, że wszystkie elementy będą do siebie pasować.

- szafa wisząca typu słupek. Wiszące meble sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe i bardziej przestronne. Takie rozwiązanie dodatkowo ułatwia sprzątanie - z łatwością dotrzesz do każdego zakamarka. Szafka łazienkowa Olier zapewnia sporo miejsca do przechowywania, a to za sprawą zamkniętych półek. Natomiast w środkowej części szafy znajduje się otwarta półka.

Zobacz też

  1. Zoom na meble łazienkowe. Przegląd nowości
  2. Jak wybrać dobre meble łazienkowe?