Meble Pardwa

Meble Pardwa (1 produkt)

Pardwa to wielozadaniowe meble do pokoju młodzieżowego . Uniwersalna stylistyka idealne wpisuje się w przestrzeń aranżowaną dla młodszego ucznia, a także dla nastolatka. Jasne desenie frontów... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

dobry styluniwersalna kolorystykafunkcjonalne rozwiązania

Kategorie

Więcej kolorów

Szafa narożna Pardwa PW01 L/P

2 155 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble Pardwa

Pardwa to wielozadaniowe meble do pokoju młodzieżowego. Uniwersalna stylistyka idealne wpisuje się w przestrzeń aranżowaną dla młodszego ucznia, a także dla nastolatka. Jasne desenie frontów dopełnia stonowana szarość korpusów meblowych – to ponadczasowe połączenia kapitalnie wygląda w otoczeniu zabawek, a także akcesoriów wypełniających przestrzeń starszego dziecka.

Meble młodzieżowe Pardwa nie mają sobie równych również w kwestii funkcjonalności. Pojemna szafa ubraniowa oraz komoda młodzieżowa z szufladami to baza odpowiadająca za przechowywanie. Z kolei strefę nauki urządzisz z biurkiem, półką na książki oraz praktycznym regale łączącym szafki zamknięte i otwarte przestrzenie na dekoracje, zabawki i niezbędne dziecku akcesoria.

Z kolekcją Pardwa zyskujesz możliwość idealnego dopasowania mebli do rozmiarów i kształtów pokoju Twojego dziecka. Skorzystaj z gotowych zestawów lub skompletuj swój własny z pojedynczych elementów serii.

Zobacz też:

  1. Jakie meble młodzieżowe polecacie? 4 najczęściej wybierane zestawy.
  2. Półkotapczany – zmień każdy pokój w wygodną sypialnię
  3. Funkcjonalne meble młodzieżowe do małego pokoju. Porady ekspertów.