Meble Kostello

Meble Kostello (1 produkt)

Pokój dziecka  urządzony w nurcie skandynawskim to idealna przestrzeń dla mebli młodzieżowych Kostello . Jasna kolorystyka frontów wsparta deseniami przypominającymi drewno w dobrym guście ozdobi... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Skandynawski designFunkcjonalne bryłyPojemne wnętrze

Meble młodzieżowe Kostello II

2 535 zł
Dostawa: od 30 do 40 dni roboczych

Meble Kostello

Pokój dziecka urządzony w nurcie skandynawskim to idealna przestrzeń dla mebli młodzieżowych Kostello. Jasna kolorystyka frontów wsparta deseniami przypominającymi drewno w dobrym guście ozdobi także pokój młodszego ucznia i studenta.

W kolekcji znajdziesz serię funkcjonalnych mebli z przystosowanym do potrzeb ucznia biurkiem młodzieżowym. Wyposażone w pojemne szafki i głębokie szuflady biurko, kapitalnie sprawdza się tak podczas odrabiania lekcji, jak i w trakcie zabawy i realizacji pozaszkolnych pasji.

Podręczniki, zeszyty i niezbędne w pokoju ucznia pomoce naukowe znajdą swoje miejsce na regale. Z kolei półka wisząca zapewni przestrzeń na ekspozycję dekorujących przestrzeń dodatków.

Za praktyczne przechowywanie odpowiada szafa ubraniowa z uchylnymi drzwiami. Łącząc półkę z drążkiem do zawieszania ubrań na wieszakach, oferuje przestronną przestrzeń na ubrania.

Zobacz też:

  1. Styl loftowy – salon.
  2. Modne komody do salonu.
  3. Tanie i modne urządzanie z MIRJAN24.