Więcej kolorów

Meble łazienkowe Floryna

1 135 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Meble łazienkowe Floryna XL

1 390 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble łazienkowe Floryna

Aktualne aranżacje łazienek sprawiają, że stają się one jednocześnie pokojem kąpielowym i domowym salonem SPA. Jak więc łatwo i szybko zrobić go u siebie w domu? Wystarczy wybrać odpowiednie meble, dobrej jakości armaturę oraz modne dodatki, które znacząco ożywią wnętrze.

Dużą popularnością wśród urządzających łazienki cieszą się meble łazienkowe z kolekcji Floryna, które dają swym użytkownikom nieograniczone możliwości aranżacyjne.
Wykonane są w stylu nowoczesnym, a ich montaż odbywa się bezpośrednio do ściany – tuż nad podłogą, dodając wnętrzu lekkości.
Floryna posiadają prostą i nieskomplikowaną konstrukcję, pojemne bryły i duży wybór wersji kolorystycznych, umożliwiając dopasowanie mebli niemalże do każdej łazienki.

Meble do łazienki Floryna zapewniają także mnóstwo miejsca do przechowywania niezbędnych akcesoriów, które niekoniecznie chcemy mieć w zasięgu wzroku.

W zestawach kolekcji Floryna znajdziesz m.in. szafkę pod umywalkę, lustro z półką na podręczne rzeczy oraz wysoki słupek, zapewniający mnóstwo miejsca na kosmetyki, ręczniki czy środki czystości.
W opcji dodatkowej zyskujesz możliwość doposażenia zestawu o umywalkę z konglomeratu dolomitowego, syfon oraz baterię umywalkową.

Meble łazienkowe Floryna nie tylko nadadzą klimatu łazience, ale także umożliwią skrzętną organizację rzeczy. Z meblami z kolekcji Floryna przekonasz się, że relaks w domowym zaciszu może być naprawdę magiczny!

Zobacz też

  1. Pomysły na aranżację małej łazienki, by zyskać przestrzeń.
  2. Wąska łazienka – 5 pomysłów, by stała się jasna i przestrzenna.
  3. Zoom na meble łazienkowe. Przegląd nowości.