Meble łazienkowe Nasetio I

1 735 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble łazienkowe Nasetio II

1 680 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble łazienkowe Nasetio III

1 295 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble łazienkowe Nasetio IV

855 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble łazienkowe Nasetio V

1 245 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble łazienkowe Nasetio VI

1 635 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble łazienkowe Nasetio

Nowoczesną prezencję pokoju kąpielowego wspierają podwieszane meble łazienkowe Nasetio. Wpisujący się w najświeższe trendy wygląd zestawów bazuje na neutralnej kolorystyce dębu. Taki deseń wnosi spokój i harmonię do wnętrza, tworzy też przyjazną atmosferę do długich i odprężających kąpieli.

Kolekcja Nasetio to także gratka dla tych spośród nas, którzy cenią sobie funkcjonalność. Szeroka gama różnorodnych zestawów oferuje sporą liczbę pojemnych schowków. Korzystając z przemyślanych konfiguracji wiszących szafek łazienkowych, zorganizujemy przestrzeń do przechowywania niezbędnych kosmetyków.

Meble do łazienki z umywalką Nasetio świetnie sprawdzają się w małym pomieszczeniu, gdzie poza stylowym wyglądem oferują również możliwość dyskretnego schowania niezbędnych do codziennej pielęgnacji przedmiotów. Praktyczne walory kolekcji wyposażenia łazienki idealnie wpisują się również w wystrój przestronnych wnętrz. Rozbudowane o dodatkowe szafki komplety doskonale wspierają ergonomię i ułatwiają zagospodarowanie każdego skrawka wolnej przestrzeni.

Szeroki wybór zestawów umożliwia dopasowanie mebli do wymiarów i stylu każdego pomieszczenia.


Zobacz też:

nowoczesne meble łazienkowe

Zoom na meble łazienkowe. Przegląd nowości

Zastanawiasz się, jak wyglądają i czym cechują się najnowsze propozycje mebli łazienkowych? Zapraszam Cię na przegląd nowości, które właśnie pojawiają się w sklepach internetowych. Daj się zaskoczyć!

Zobacz więcej

szara łazienka

Szara łazienka – pomysły na nowoczesną aranżację

Ponadczasowa elegancja to główny element dzisiejszych nowoczesnych i szarych łazienek. Szary nadaje pomieszczeniom niezwykłego charakteru, stając się doskonałym tłem dla mebli łazienkowych i armatury.

Zobacz więcej

modna łazienka

Modna łazienka

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w naszych domach. Świetnie, gdy jej aranżacja będzie zarówno piękna, jak i funkcjonalna.

Zobacz więcej