Meble Esponire

(W tej kategorii znajduje się 19 produktów)

Pokazano 1-19 z 19 pozycji
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Nowoczesne meble młodzieżowe Esponire to zasobna kolekcja wyposażenia pokoju małego ucznia, a także dorastającego nastolatka. Szereg różnorodnych elementów umożliwia urządzenie funkcjonalnej przestrzeni, która będzie wspierać dziecko w rozwoju.

Bazę strefy snu stanowi tutaj łóżko młodzieżowe z szufladą na pościel. Ciekawym dodatkiem jest tu praktyczny schowek ukryty w zagłówku. To poręczna skrytka na drobne przedmioty taki jak dodatkowy koc czy pled zdejmowany z łóżka na noc.

Za przechowywanie odpowiedzialne są szafy. W kolekcji Esponire mamy ich kilka do wyboru, dzięki czemu zyskujemy możliwość dopasowania mebla idealnego do ilości dziecięcej odzieży. Dodatkowe schowki w postaci komód i regałów staja się miejscem na zabawki, elektronikę i podręczniki. Na poszczególnych półkach swoje lokum znajdą też dekoracyjne ramki ze zdjęciami oraz puchary i medale zdobyte w zawodach sportowych.

W linii wyposażenia pokoju ucznia znajduje się też biurko oraz półka wisząca. Ten zgrany duet organizuje funkcjonalne miejsce do nauki, a także realizacji pozaszkolnych pasji. Wszystkie meble z kolekcji Esponire dostępne są w starannie skonfigurowanych kompletach. Chcąc samodzielnie urządzić strefę dziecka w swoim domu, możesz również skorzystać z pojedynczych elementów. Dowolnie zestawiaj je ze sobą, baw się nimi i zmieniaj, w taki sposób, by zaaranżować modny pokój młodzieżowy dla swojego dziecka.