Komoda pokojowa Namiro NKD104

790 zł
Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Komoda z szufladami Namiro NKSZ104

700 zł
Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Komoda szeroka Namiro NKSZ154

920 zł
Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Stolik kawowy Namiro NL104

550 zł
Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Szafka RTV Namiro NRTV154

550 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Witryna Namiro NW54

700 zł
Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Komplet mebli do salonu Namiro I

3 500 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Meble pokojowe Namiro II

2 030 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Zestaw mebli do salonu Namiro III

2 710 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Kolekcja Namiro

Meble do salonu z kolekcji Namiro to designerska linia wyposażenia strefy dziennej. Deseń przypominający drewno w ciemnej oprawie doskonale prezentuje się też w jadalni i przedpokoju.

Loftowy charakter kolekcji poznasz po metalowych nóżkach. Ich długość, kształt i kolorystyka to kwintesencja nieco przemysłowego zacięcia wystroju loftu. Ciekawym detalem mebli jest frezowany dekor widoczny na frontach. Ten drobny, ale bardzo szykowny, wzór podkreśla dobry styl zestawów, a także każdego ze składających się na niego elementów.

Kolekcja Namiro, poza oryginalnym wyglądem, to także starannie przemyślany system przechowywania. Komody oferują sporą liczbę pojemnych schowków w postaci szafek i głębokich szuflad. Z kolei witryna łączy funkcję dyskretnej skrytki z przeszkloną częścią ekspozycyjną. Mleczne szkło ogranicza przezierność, przez co jeszcze bardziej podkreśla wygląd ustawionych wewnątrz kryształów i porcelany.

Meble pokojowe Namiro to także bardzo przydatna w strefie dziennej szafka pod telewizor oraz stolik kawowy z półką i szufladą. Wszystkie elementy możesz ze sobą zestawiać i konfigurować, aby w efekcie dopasować je do wymiaru i kształtu urządzanego pomieszczenia. Seria to także gotowe zestawy mebli odpowiadające potrzebom małych lub przestronnych pokoi dziennych.

Całość wykonana jest z wysokogatunkowych komponentów. Dodatkowe wzmocnienia chronią meble przed uszkodzeniami, dzięki czemu przez długi czas możesz cieszyć się ich nienagannym wyglądem.


Zobacz też:

  1. Styl loftowy – salon.
  2. Jak pogodzić salon z sypialną, czyli urządzamy wielofunkcyjne pomieszczenie.
  3. Drzwi przesuwne loftowe. Przegląd najpopularniejszych modeli.