×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble łazienkowe Holly

(3 produktów)

Meble łazienkowe Holly

Model Holly to wiszący system mebli do łazienki, który charakteryzuje się dużą pojemnością oraz nowoczesnym i przemyślanym designem. Szafki do łazienki dostępne są w ciekawej i modnej kolorystyce, która z pewnością wpiszę się w każdą aranżację. Meble łazienkowe Holly dostępne są w dwóch wariantach: pierwszy posiada lustro na froncie jednej z szafek, w drugiej opcji  lustro znajduje się na drewnianym panelu i posiada małe półki.

Częścią wspólną dostępnych zestawów są wysokie szafki, których górna część posiada przeszklenie. Zastosowanie szklanej wstawki nadaje meblu ciekawego wyglądu oraz praktyczności. Niezbędnym elementem każdej łazienki jest szafka pod umywalkę. Szafka Holly zapewnia dużo miejsca do przechowywania np. detergentów.

Nowoczesny wygląd mebli łazienkowych

Jeśli chcesz, by zestaw łazienkowy prezentował się nowocześnie dobierz oświetlenie LED, które jest dostępne w opcji dodatkowej. Oferowane jest światło białe zimne oraz kolorowe.

Zobacz też

  1. Pomysły na aranżację małej łazienki, by zyskać przestrzeń.
  2. Wąska łazienka – 5 pomysłów, by stała się jasna i przestrzenna.

    Ostatnie komentarze klientów: