Wybierz parametry:

Cena

210 zł - 1815 zł

Szerokość

40 - 215

Wysokość

40 - 155

Głębokość

30 - 85

Komody

Promocje

komody do sypialni,nowoczesne komody,stylowe komody,tanie komody

BEST SELLERS

Komody (234 produktów)

na stronę

Komody

Komody to jedne z nielicznych mebli, które są tak niezbędne w sypialni, gdy chcemy, aby wszystko było na swoim miejscu. Nie bez kozery nazwa pochodzi od francuskiego słowa Commode, które znaczy „wygodna”, już pierwotny zamysł mówi nam o funkcjonalności tego mebla. Komoda ma bardzo arystokratyczne korzenie, ponieważ pierwszy taki mebel stanął w ...

Komody to jedne z nielicznych mebli, które są tak niezbędne w sypialni, gdy chcemy, aby wszystko było na swoim miejscu. Nie bez kozery nazwa pochodzi od francuskiego słowa Commode, które znaczy „wygodna”, już pierwotny zamysł mówi nam o funkcjonalności tego mebla. Komoda ma bardzo arystokratyczne korzenie, ponieważ pierwszy taki mebel stanął w sypialni legendarnego władcy Ludwika XIV, z czasem na stałe wpisał się w wyposażenie przedpokoju, salonu czy kuchni. Miała zastąpić skrzynie, które do tej pory znajdowały swoje miejsce w domowych alkowy.

Tanie komody

Choć początki historii komody to przepych i bogate zdobnictwo charakteryzujące epokę panowania „Króla Słońce” to nie musimy się obawiać, że zrujnujemy portfel jej zakupem. Dziś mamy do wyboru tanie komody, dobrej jakości i nierzadko równie reprezentacyjne co te z epoki baroku. Nasze propozycje zaczynają się od 231 zł, gdzie komoda na przykład Inna IN13 ma 4 praktyczne szuflady i klasyczny design. Minimalistyczne projekty mają prostą formę, schowane uchwyty oraz występują w takiej kolorystyce jak biały, czarny lub przełamane dodatkami w deseń drewna. W przedpokoju może pełnić funkcję schowka na szaliki, czapki czy różne akcesoria i drobiazgi. W kuchni sprawdzi się jako miejsce, gdzie trzyma się mniejsze sprzęty, sztućce czy ręczniki, a lada może służyć jako dodatkowy blat roboczy. W łazience poprzez zakup taniej komody, małym kosztem będziemy mieć idealną przechowalnią do ręczników czy środków czyszczących, pomoże zachować porządek i harmonię.

Komody do sypialni

Nie zawsze w sypialni znajduje się tyle miejsca, aby postawić tam dużą szafę, w której oprócz drążka na rzeczy wiszące będą jeszcze szuflady. Dlatego komoda do sypialni to najlepsza przyjaciółka szafy, gdzie pod ręką musimy mieć pościele, bieliznę oraz wiele innych drobiazgów. Blat komody to doskonałe miejsce, gdzie można postawić lampkę, doniczkę z kwiatkiem lub ramkę ze zdjęciem. Często mamy w sypialni telewizor, więc z powodzeniem można go usytuować na blacie lub powiesić nad komodą. Świetnym pomysłem jest powieszenie lustra nad nią, które będzie praktyczne przy porannej toalecie i makijażu. Chcąc wprowadzić niezwykły nastrój do wnętrza, warto zwrócić uwagę na jego oświetlenie. Tutaj z pomocą przychodzi nasze energooszczędne oświetlenie LED wnętrza mebli, dzięki którym sypialnia czy salon nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Zakup komody to inwestycja, która pomoże w dobrej organizacji wnętrza. Oryginalny projekt wniesie odrobinę polotu, gdzie można stworzyć aranżację pod jej design. Już od 300 lat komoda święci swoje tryumfy, gdzie zostały zauważone jej zalety niezależnie od statusu społecznego. Jednak nie tylko francuscy władcy doceniali ten mebel. Nasze babcie miały swoje praski, a były to ozdobne komody o dużych i niegłębokich szufladach, pełniły funkcję przechowywania uprasowanej bielizny. Jak widzimy potrzeba dobrej organizacji jest ponadczasowa tak samo jak komoda.

Więcej

Ostatnie komentarze klientów: