Meble Petito

Meble Petito (30 produktów)

W pokoju młodzieżowym nie powinno zabraknąć miejsca ani na relaks, ani na zabawę. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi zestaw Petito. Nowa odsłona popularnych mebli dziecięcych , która uwzględnia... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Kolorowe akcenty Ciekawe uchwyty Funkcjonalne rozwiązania

Meble Petito(30 produktów)

Komoda Petito PE07

555 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble Petito

W pokoju młodzieżowym nie powinno zabraknąć miejsca ani na relaks, ani na zabawę. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi zestaw Petito. Nowa odsłona popularnych mebli dziecięcych, która uwzględnia upodobania młodych ludzi - ich ulubione kolory oraz zainteresowania. Jasny front ożywiony został efektownym dekorem, przez co meble wnoszą świeżość do całego pomieszczenia. Ponadto, szeroka paleta barw pozwala z łatwością spersonalizować wyposażenie pokoju dziewczyny, jak i chłopca. Z kolekcją mebli Petito mamy właściwie nieograniczone pole do poszukiwania najbardziej funkcjonalnych i najefektowniejszych zestawień skrojonych na miarę potrzeb. Zestaw tworzą przede wszystkim pojemne szafy (szafa narożna, szafa dwudrzwiowa) wyposażone w przestronne półki oraz komody z maksymalną powierzchnią przechowywania. W tak zaprojektowanej przestrzeni z łatwością pomieścisz o wiele więcej niż tylko podręczne akcesoria.
Żadne meble młodzieżowe nie obędą się bez biurka dla ucznia. Biurko z szufladą i szafką z linii Petito doskonale współgra z pozostałymi częściami kolekcji, wprowadzając do wnętrza ład i harmonię. Kolekcję dopełnia bogata oferta regałów sprzyjających efektywnemu wykorzystaniu przestrzeni. Dostępne są regały otwarte, zamknięte oraz regały z szufladami.
Dzięki tak szerokiej ofercie z łatwości skomponujesz idealny zestaw mebli do pokoju twojego dziecka. Możesz też skorzystać z gotowych systemów mebli Petito zaprojektowanych przez naszych specjalistów.

Zobacz też

  1. Meble młodzieżowe dla chłopca – jakie wybrać?
  2. Jak urządzić mały pokój młodzieżowy? (Galeria)
  3. Urządzamy domowe biuro.

    Ostatnie komentarze klientów: