×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Sypialnia Kostello

(16 produktów)

Sypialnia Kostello

Jeśli szukasz mebli do sypialni, które nadadzą jej ciepłego i przytulnego charakteru, rozważ meble Kostello. Meble zostały wykończone drewnianym akcentem. Drewno posiada ciepłe i przyjemne wybarwienie. A sam styl mebli nawiązuje do skandynawskich wzorców, opierających się na skośnych, wysokich nóżkach.

Na meble Kostello składają się różnorodne elementy, dzięki czemu możesz stworzyć funkcjonalną i dopasowaną do Twoich potrzeb sypialnię.

Podstawą zestawów sypialnianych jest łóżko. Drewniane łóżko Kostello posiada optymalną wysokość oraz ładne wezgłowie. Obok łóżka powinny stanąć stoliki nocne. W propozycji opisywanej kolekcji, występują stolik z szufladą oraz półką.

W zależności od potrzeb, do kompletu możesz dobrać m.in:

  • szafy na ubrania, wyposażone w drążek do wieszaków oraz pojemne półki;
  • komody z szufladami i szafkami;
  • regały w których możesz stworzyć biblioteczkę;
  • witryny z przeszklonymi frontami do ekspozycji ulubionych przedmiotów.

Ostatnie komentarze klientów: