Meble Tofiko

Meble Tofiko (21 produktów)

Pokój juniora  to przede wszystkim przestrzeń zabawy kolorami, fakturami i detalami. Puść wodze fantazji i stwórz dla swojego dziecka przyjazną strefę nauki, zabawy i snu - zaaranżuj ją z wyjątkową... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Kolorowe wstawki Praktyczne rozwiązania Geometryczne kształty

Meble Tofiko(21 produktów)

Półka wisząca 90 Tofiko TO12

65 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble Tofiko

Pokój juniora to przede wszystkim przestrzeń zabawy kolorami, fakturami i detalami. Puść wodze fantazji i stwórz dla swojego dziecka przyjazną strefę nauki, zabawy i snu - zaaranżuj ją z wyjątkową kolekcją mebli Tofiko.
Bazą mebli dla małego ucznia jest praktyczne biurko z nowoczesnym kontenerem na książki i przybory. Taką podstawę możesz z łatwością rozbudować o nietuzinkowe półki na książki i pamiątki z rodzinnych wycieczek. Łóżko ze sprytnym pojemnikiem pomoże zapanować nad bałaganem w pokoju – pomieści nie tylko pościel! Kolekcja Tofiko zapewni też wiele miejsca do przechowywania odzieży i niezbędnych przedmiotów. Meble te to przede wszystkim szeroka oferta szaf (w tym m.in. bestsellerowa szafa przesuwna i szafa narożna), pojemne komody z szufladami i regały stojące z wydzielona przestrzenią na ekspozycje trofeów i ulubionych dodatków juniora. W aranżacjach pokoi dziecięcych i młodzieżowych na popularności coraz bardziej zyskują szafki RTV. Stolik pod telewizor z kolekcji Tofiko charakteryzuje się ponadprzeciętną funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Jego gabaryty dostosowane są do wielkości typowych telewizorów. Wszystkie elementy systemu mebli są dokładnie wyważone, dzięki czemu tworzą spójną całość i ładnie się komponują z całym wnętrzem.
Ponadto, oferowane przez nas wyposażenie sypialni najmłodszych występuje w kilku wersjach kolorystycznych, od tradycyjnego różu i turkusu po neutralne odcienie popielu. Z meblami Tofiko urządzisz zarówno efektowny pokój dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Zobacz też

  1. Pokój młodzieżowy. Jaki jest uniwersalny kolor w pokoju dziecka?
  2. 5 rzeczy, które nastolatek chce mieć w swoim pokoju.
  3. Meble młodzieżowe dla chłopca – jakie wybrać?

    Ostatnie komentarze klientów: