Meble Tofiko

Meble Tofiko (8 produktów)

Pokój juniora  to przede wszystkim przestrzeń zabawy kolorami, fakturami i detalami. Puść wodze fantazji i stwórz dla swojego dziecka przyjazną strefę nauki, zabawy i snu - zaaranżuj ją z wyjątkową... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Kolorowe wstawki Praktyczne rozwiązania Geometryczne kształty

Kategorie

Meble młodzieżowe Tofiko I

1 559 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafa dwudrzwiowa Tofiko TO01

659 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Regał Tofiko 45 TO04

479 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Biurko młodzieżowe Tofiko 120 TO09

259 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Półka Tofiko 120 TO11

163 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Komoda z szufladami 130 Tofiko TO07

567 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Kontenerek pod biurko Tofiko TO015

223 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble młodzieżowe Tofiko IV

2 125 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble Tofiko

Pokój juniora to przede wszystkim przestrzeń zabawy kolorami, fakturami i detalami. Puść wodze fantazji i stwórz dla swojego dziecka przyjazną strefę nauki, zabawy i snu - zaaranżuj ją z wyjątkową kolekcją mebli Tofiko.
Bazą mebli dla małego ucznia jest praktyczne biurko z nowoczesnym kontenerem na książki i przybory. Taką podstawę możesz z łatwością rozbudować o nietuzinkowe półki na książki i pamiątki z rodzinnych wycieczek. Łóżko ze sprytnym pojemnikiem pomoże zapanować nad bałaganem w pokoju – pomieści nie tylko pościel! Kolekcja Tofiko zapewni też wiele miejsca do przechowywania odzieży i niezbędnych przedmiotów. Meble te to przede wszystkim szafa, pojemne komody z szufladami i regały stojące z wydzielona przestrzenią na ekspozycje trofeów i ulubionych dodatków juniora. W aranżacjach pokoi dziecięcych i młodzieżowych na popularności coraz bardziej zyskują praktyczne schowki, te z kolekcji Tofiko charakteryzują się ponadprzeciętną funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Ich gabaryty dostosowane są do wielkości typowych telewizorów. Wszystkie elementy systemu mebli są dokładnie wyważone, dzięki czemu tworzą spójną całość i ładnie się komponują z całym wnętrzem.
Ponadto, oferowane przez nas wyposażenie sypialni najmłodszych występuje w najmodniejszej wersji kolorystycznej, co potwierdza, że z meblami Tofiko urządzisz zarówno efektowny pokój dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Zobacz też

  1. Jakie meble młodzieżowe polecacie? 4 najczęściej wybierane zestawy
  2. 5 rzeczy, które nastolatek chce mieć w swoim pokoju.
  3. Meble młodzieżowe dla chłopca – jakie wybrać?