Wybierz parametry:

Cena

119 zł - 630 zł

Długość

40 cm - 140 cm

Szerokość

40 cm - 140 cm

Wysokość

35 cm - 135 cm

Pufy

rabat na meble przy kolejnym zakupie

szybka dostawa mebli w 7 lub 14 dni

promocje miesiąca na meble

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

Promocje

pufa

Pufy Jest 43 produktów.

na stronę
Pufy

Pufy mogą być doskonałym elementem wystroju każdego pokoju. Minimalistyczne, klasyczne, jak również nowoczesne w odważnych wzorach i kolorach zapewnią ciekawy element wystroju pomieszczenia. Pufa to mebel wielofunkcyjny - zapewnia wygodne miejsce do nauki, czytania książki, zabawy, a przede wszystkim odpoczynku po ciężkim dniu w pracy, szkole, ...

Pufy mogą być doskonałym elementem wystroju każdego pokoju. Minimalistyczne, klasyczne, jak również nowoczesne w odważnych wzorach i kolorach zapewnią ciekawy element wystroju pomieszczenia. Pufa to mebel wielofunkcyjny - zapewnia wygodne miejsce do nauki, czytania książki, zabawy, a przede wszystkim odpoczynku po ciężkim dniu w pracy, szkole, czy na uczelni. Stwarza dodatkowe miejsce do siedzenia, co jest doskonałym rozwiązaniem podczas odwiedzin gości. Oferowane przez nas pufy będą doskonałym uzupełnieniem posiadanych już mebli wypoczynkowych. Doskonale wpiszą się w styl pomieszczenia i wystroju. 
Dbamy, by nasze meble obok wizualnie pięknego wyglądu były również funkcjonalne, dlatego wybrane modele puf posiadają pojemniki, które mogą służyć do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Pufy wykonywane są z różnego rodzaju materiałów. Wykonane w obiciu z ekoskóry doskonale sprawdzą się w pokoju dziecięcym, czy młodzieżowym, ponieważ ich czyszczenie jest niesamowicie proste i szybkie.

Więcej