Wybierz parametry:

Cena

210 zł - 1815 zł

Szerokość

40 - 215

Wysokość

40 - 155

Głębokość

30 - 85

Komody

komody,komody do salonu,komody do pokoju,nowoczesne komody,tanie komody

BEST SELLERS

Komody (262 produktów)

na stronę

Komody

Komoda to uniwersalny mebel, który wyglądem i funkcjonalnością wpisuje się w założenia wielu pomieszczeń. Doskonale sprawdza się w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Stanowi fantastyczny element dekoracyjny każdego pokoju, przy czym ułatwia segregowanie i przechowywanie rzeczy. Wybór komody cechuje się bardzo indywidualnymi pr...

Komoda to uniwersalny mebel, który wyglądem i funkcjonalnością wpisuje się w założenia wielu pomieszczeń. Doskonale sprawdza się w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Stanowi fantastyczny element dekoracyjny każdego pokoju, przy czym ułatwia segregowanie i przechowywanie rzeczy. Wybór komody cechuje się bardzo indywidualnymi preferencjami. 

W ofercie naszego sklepu znajdą coś dla siebie miłośnicy wielu stylów. Proponujemy klasyczne, stonowane komody, ale również nowoczesne, wyróżniające się połyskującymi frontami, oświetleniem LED i odważną kolorystyką. Niekonwencjonalnymi propozycjami są zdecydowanie komody, które łączą w sobie te dwa style - w jednym meblu zestawiony jest drewniany deseń z błyszczącym frontem. Doskonale dobrane uchwyty nadają naszym produktom ostatecznego, niebanalnego wyglądu.

Każdy znajdzie coś idealnego do swojego wnętrza. Posiadamy komody w różnych wymiarach, dlatego oprócz dopasowania do wystroju danego pomieszczenia, nasze komody doskonale wpiszą się w małe, duże i średnie wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

Ostatnie komentarze klientów: