Wybierz parametry:

Cena

840 zł - 2655 zł

Typ łóżka

Szerokość

185 cm - 190 cm

Długość

205 cm - 245 cm

Wysokość

80 cm - 125 cm

Łóżka tapicerowane

Łóżka tapicerowane (26 produktów)

Łóżka tapicerowane

Łóżko tapicerowane, czyli odpowiednio zaprojektowany mebel, stanowiący główny element wyposażenia sypialni. Starannie dobrane łóżko tapicerowane jest jednym z czynników wpływających na zdrowy sen. Szczególną uwagę w tego typu łóżkach, przykuwają tapicerowane zagłówki. Oprócz godnego podziwu designu, posiadają praktyczne funkcje, między innymi zabezpieczają poduszki przed niechcianym przemieszczaniem. Jeżeli lubicie, przed snem, w łóżku, czytać książki lub odpoczywać z laptopem na kolanach to zakochanie się w łóżkach tapicerowanych z zagłówkami. Zapewnią oparcie plecom. W zależności od upodobań dostępne są zagłówki pikowane, gładkie, ze zdobieniami jak również z oświetleniem LED.

Funkcje łóżka tapicerowanego

Najważniejszą funkcją łóżka tapicerowanego jest zapewnienie zdrowego snu. Badania naukowe potwierdzają, że sen oddziałuje na samopoczucie w ciągu dnia. Zatem nieprzespana noc negatywnie wpłynie na funkcjonowanie w dniu następnym. Natomiast wypoczęty organizm, jest gotowy do działania, reaguje szybko i produktywnie. Pamiętajmy o szerokości łóżka, na zbyt wąskim łóżku nie będziemy w stanie wygodnie spać.

Co wyróżnia łóżka tapicerowane ?

Łóżko tapicerowane jest jednym z kilku rodzajów łóżek do sypialni. Wybierając łóżko tapicerowane, zyskujecie oprócz mebla do spania, także ozdobę wnętrza. Cechą wyróżniającą łóżko tapicerowane na tle innych łóżek to niewątpliwie, posiadanie wszystkich elementów pokrytych tapicerką. Ten konkretny typ łóżek ma na celu zwiększenie komfortu użytkowania. Wszystkie elementy łóżka pokryte materiałem, dostarczają miłych w dotyku odczuć.

Rodzaje łóżek tapicerowanych

Przeglądając nasz asortyment, zobaczycie Państwo różne rodzaje łóżek tapicerowanych. Łóżka te, różnią się wyglądem, materiałem jakim zostały obite, oraz przede wszystkim rozmiarem. Ciekawa oferta wzorów oraz nowoczesna kolorystyka współgra z panującymi obecnie trendami. Dodatki w formie ozdobnych nóżek, profilowane zagłówki, oświetlenie LED, pojemniki na pościel – to i wiele więcej, można znaleźć w prezentowanej przez nas ofercie.

Ostatnie komentarze klientów: