Wybierz parametry:

Cena

300 zł - 1890 zł

Typ łóżka

Szerokość

85 cm - 290 cm

Długość

200 cm - 215 cm

Wysokość

40 cm - 195 cm

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane (51 produktów)

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane, to jedna z wielu kategorii łóżek do sypialni. Łóżka wykonane mogą być z drewna, bądź płyty o strukturze drewna. Sławę zyskały dzięki swej budowie. Często są to minimalistyczne formy. Ponadczasowe wzornictwo. Unikatowy design. Wybór idealnego łóżka jest uzależniony od indywidualnych upodobań. Dysponowanie wolną przestrzenią odgrywa tu kluczową rolę. Posiadamy w ofercie łóżka z wysokimi oraz z mniejszymi zagłówkami. Niskie zagłówki wybierane są zazwyczaj do sypialni umieszczonych na poddaszu. Z racji występujących skosów w budynku, nie można pozwolić sobie wtedy na wysokie zagłówki.

Czym kierować się podczas wyboru łóżka drewnianego?

Niewątpliwie w pierwszej kolejności należy określić nasze potrzeby i możliwości, zarówno metrażowe jak i finansowe. Jeżeli jesteście na etapie nowo powstałych wnętrz, otwierają się przed Wami szerokie możliwości zabawy kolorem i wzorem. Korzystnie jest wybrać w pierwszej kolejności łóżko - główny element wyposażenia sypialni. Następnie do łóżka dopasować pozostałe elementy oraz dodatki. Pamiętajmy, sypialnia jest miejscem przeznaczonym do komfortowego odpoczynku w nocy. Zatem łóżko odgrywa tutaj kluczową rolę. Bywa i tak, że mamy na celu wymianę tylko łóżka więc, co się z tym wiążę, musimy dopasować je do panującego wystroju wnętrz. W tym przypadku łóżka drewniane konkurują z resztą łóżek do sypialni. Wspomniane wcześniej minimalistyczne formy łóżek oraz unikatowy design, pozwala zharmonizować je z resztą posiadanych mebli.

Dodatkowo….

Łóżka drewniane mogą występować w zestawie z szafkami nocnymi. Taki komplet mebli tworzy praktyczne wyposażenie sypialni. Znaczna część łóżek posiada szuflady pod lóżkiem. Natomiast niektóre modele posiadają wbudowany pojemnik na pościel. Dzięki czemu zyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania pościeli, kocy, narzut, przedmiotów sezonowych, itp. Łóżko drewniane jest łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy przetrzeć szmatką, nasączoną preparatem do pielęgnacji drewna. Posiadamy w ofercie modele łóżek z ozdobnymi nóżkami jak również modele nie posiadające wolnej przestrzeni pod łóżkiem.

Ostatnie komentarze klientów: