Wybierz parametry:

Cena

198 zł - 649 zł

Szerokość

50 - 200

Wysokość

46 - 190

Głębokość

50 - 150

Biurka

rabat na meble przy kolejnym zakupie

szybka dostawa mebli w 7 lub 14 dni

promocje miesiąca na meble

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

Promocje

biurka,młodzieżowe,meble pokojowe,meble do pokoju,meble do pokoju młodzieżowego,biurko

Biurka Jest 31 produktów.

Biurka

Biurko drewniane przeznaczone jest do wykonywania zadań wymagających płaskiej powierzchni. Dla komfortu pracy stosuje się pulpit na nogach, by móc przy nim wygodnie usiąść. Jednym z mebli, które towarzyszą nam od najmłodszych lat jest właśnie biurko. Mniejszy stolik jest świadkiem pierwszych literek, cyferek i rysunków małego dziecko. Kolejnym e...
Biurko drewniane przeznaczone jest do wykonywania zadań wymagających płaskiej powierzchni. Dla komfortu pracy stosuje się pulpit na nogach, by móc przy nim wygodnie usiąść. Jednym z mebli, które towarzyszą nam od najmłodszych lat jest właśnie biurko. Mniejszy stolik jest świadkiem pierwszych literek, cyferek i rysunków małego dziecko. Kolejnym etapem staje się okres szkolny, w którym najmłodsi spędzają przy biurku około trzech godzin dziennie. W kolejnych latach młodzi rozpoczynają korzystanie z komputera jako narzędzia do nauki. Potrzebują do tego odpowiedniego biurka komputerowego, które będzie wyposażone w półkę na klawiaturę oraz myszkę, a także półkę pod jednostkę stacjonarną. Szuflada w biurku przydaje się do schowania profesjonalnych płyt z programami do e - learningu. Kiedy spędzamy przed komputerem dłuższe chwile może dopaść nas pragnienie i głód. Umieszczone na blacie kubki z płynem łatwo mogą się przewrócić. Bez obaw, nasze stoliki są wykonane z płyty laminowanej, odpornej na wilgoć, wysoką temperaturę oraz zarysowania. Poniższy opis prezentuje naszą bogatą ofertę biurek użytkowych do Państwa biura lub pokoju dziecka.

Biurko szkolne

Ergonomiczne rozmieszczenie półek w biurku ułatwia pracę i zabawę. Utrzymanie porządku z mniejszymi regałami będzie wyjątkowo proste. Książki można posegregować alfabetycznie, tak, aby każdy uczeń łatwo i szybko mógł dotrzeć do pomocy naukowych. Ład i porządek na biurku i innych elementach wyposażenia pokoju odgrywa ważną rolę podczas przyswajania i poszukiwania informacji, ponieważ wszelkie zakłócenia utrudniają pracę mózgu. Wygospodarowane miejsce do edukacji przy biurku powinno być pozbawione rzeczy, które rozpraszają uwagę dziecka. Warto zadbać o prawidłowe przygotowanie się dziecka do odrabiania lekcji.

Rozmiar biurka

Sugerujemy dopasowanie wymiaru biurka do wzrostu dziecka. Pierwsze biurko dla dziecka najlepiej by sięgało 55cm. Jest to wysokość optymalna. Nie zaszkodzi natomiast, jeżeli zakupią Państwo biurko wyższe, to znaczy 75cm. Dziecko będzie z niego korzystać przez wiele lat, nawet do końca swojej edukacji. Przykładem stolika spełniającego te wymagania jest nowoczesne biurko Mexicano MX31. Blat do nauki najlepiej wybrać większy – uczeń będzie miał dużo przestrzeni do rysowania, pisania i czytania.

Standardowy kształt biurka to prostokąt. Proponujemy Państwo odmienne biurko narożnikowe, które sprawdzi się w pokoju młodzieżowym. W naszej ofercie znajdą Państwo biurko narożnikowe Tandi. Można je wkomponować w pozostałe meble, które stoją już w pokoju. Pozwoli to zachować wolną przestrzeń w pomieszczeniu.

Gra w kolory

W zależności od aranżacji wnętrza, w którym chcą Państwo umieścić funkcjonalne biurko należy kolorystycznie dopasować je do pozostałych elementów w pomieszczeniu. Ponadczasowy kolor drewna pasuje do większości stylów pokoi i gabinetów. Wybierając stolik w barwach drewna można pozwolić sobie na kolorowe dodatki.

Barwne biurka w przyjemnym fiolecie lub głębokiej czerni to propozycja do pokoju młodzieżowego lub dorosłych. Pokój dziecięcy rozświetli biurko z elementami słonecznej żółci czy jasnego różu. Posiadamy nowoczesne białe sekretarzyki, które z pewnością spodobają się wielbicielom eleganckiego stylu glamour.

Jak dobrze siedzieć przy biurku?

Odpowiednia postawa podczas siedzenia przy biurku jest w stanie nas uchronić od problemów zdrowotnych. Przybranie błędnej pozycji skutkuje bólami pleców i nóg. Siedząc przy biurku należy zachować proste plecy, nogi umieścić pod kątem prostym równo na podłodze i ręce oprzeć o blat. Aby nauka była przyjemna powinniśmy wyrobić nawyk prawidłowego siedzenia chroniący odcinek lędźwiowy.

Idealne biurko

Nasza szeroka oferta biurek bez wątpienia przypadnie Państwu do gustu. Ciekawe modele stolików pasują do biura, gabinetu, pokoju młodzieżowego i dziecięcego. Proszę pamiętać, że dobrze dobrane biurko to inwestycja w Państwa zdrowie. Najważniejsze, aby zostały zachowane wyżej wymienione wytyczne, a użytkowanie biurka będzie wielką przyjemnością.

Nasze biurka posiadają gwarancję – 24 miesiące.

Dowóz mebli całkowicie za darmo.

Więcej